انجمن سینمای جوانان ایران

نمایش اینترنتی چهار فیلم کوتاه جدید از ۲۹ آبان

به گزارش باکس افیس ایران: چهاردهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌ های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران از ۲۹ آبان آغاز می شود.

در چهاردهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران، با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «شرعی» به کارگردانی داریوش شهبازی، «ساعت خواب» ساخته مینا سادات‌حسینی، «چمدان خیس» به کارگردانی اشکان احمدی و «خانه هدی» ساخته حامد قاسمی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور» به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران، در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق این سرویس‌های نمایش اینترنتی به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلمسازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستور کار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

این فیلم‌ها پس از یک هفته همچنان در آرشیو این وب‌سایت‌ها قرار دارند و علاقه‌مندان در هر زمان به آنها دسترسی خواهند داشت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند