محمد برهمنی

نمایش «آلنده نازنین» دو اجرایی شد

به گزارش باکس افیس ایران: نمایش «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی در تالار چهارسو به دلیل استقبال تماشاگران روز های پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم مرداد ماه در دو نوبت پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

نمایش «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی به دلیل استقبال تماشاگران روز پنجشنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم مرداد در دو نوبت و در ساعت های ۱۶:۳۰ و ۱۹:۳۰ پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.
نمایش «آلنده نازنین» به نویسندگی محمد صادق گلچین عارفی و کارگردانی محمد برهمنی یکی از آثار نمایشی پرمخاطب مجموعه تئاتر شهر است که از روز جمعه هفدهم تیرماه در تالار چهارسو به صحنه رفته است.
در خلاصه داستان نمایش آمده است: کارگردانِ تئاتری در آرزوی اجرا کردنِ اثری باشکوه و جاه‌طلبانه است؛ آن هم نه اجرایی معمولی. اجرایی با روشی منحصر به فرد و با رعایتِ هفت قانونی که خود آن‌ها را نوشته و اصرار دارد مو به مو اجرا شود.
لازم به توضیح است هم اکنون نمایش «شکوفه های گیلاس» به نویسندگی و کارگردانی سید محمد مساوات ساعت ۲۰ در تالار اصلی، نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی ساعت ۲۰:۳۰ در تالار قشقایی، نمایش «الکترا» به نویسندگی و کارگردانی فرزاد امینی ساعت ۱۹ در تالار سایه میزبان علاقه مندان تئاتر هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند