پژمان جمشیدی

نشست خبری فیلم «دوزیست» برگزار شد

به گزارش باکس افیس ایران: در نشست خبری «دوزیست»، پژمان جمشیدی از تجربه جالبش برای بازی در یک نقش غیر کمدی گفت و هادی حجازی‌فر هم بر ریسک پذیری‌اش در قبول نقش‌های متفاوت تاکید کرد.

فیلم «دوزیست» به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد، در سومین سانس چهارمین روز جشنواره فیلم فجر، در پردیس ملت روی پرده رفت.

پس از نمایش فیلم، نشست خبری «دوزیست» با حضور برزو نیک‌نژاد (کارگردان)، سعید خانی (تهیه‌کننده)، علی برازنده (مدیرفیلمبرداری)، جوادعزتی، هادی حجازی‌فر، پژمان جمشیدی، ستاره پسیانی و الهام اخوان (بازیگران)، امیرحسین قدسی (طراح صحنه )، مهدی سعدی (تدوین) و ملودی اسماعیلی (طراح لباس)، امشب (سه‌شنبه پانزدهم بهمن‌) در پردیس سینمایی ملت برگزارشد.

در ابتدای این نشست، پژمان جمشیدی درباره نقش‌اش در این فیلم گفت: «خوشحالم که در این نقش بازی کردم. پیشنهاداتی که در سال به من ‌می‌شود اکثرا ژانر کمدی است و حضور در این نقش و فیلم برای من تجربه متفاوتی بود.»

او با اشاره به تاثیر تئاتر روی بازیگری‌اش افزود: «بازی در تئاتر بسیار سخت است، من تجربه حضور در ۳۰ تئاتر را داشته‌ام و این تجربه از من آدم و بازیگر دیگری ساخت.»

جمشیدی همچنین درباره همبازی بودنش با جواد عزتی هم گفت: «جواد در پشت صحنه بسیار خوب و همراه است و من در دو فیلم «جهان با من برقص» و «دوزیست» تجربه بسیار خوبی  با او داشتم.»

برزو نیک‌نژاد هم در پاسخ به پرسشی، با بیان اینکه از نتیجه کار راضی است، در مورد فیلم «دوزیست» اظهار کرد: «سعی کردم در این فیلم خیلی از واقعیت‌ها را نگویم. همه ما حرف‌های نزده زیادی داریم و جبر زندگی آدم‌ها را مجبور می‌کند دوزیست‌وار زندگی کنند.»

در ادامه، سعید خانی، تهیه‌کننده در ارتباط با ساخت و پخش فیلم گفت: «ابتدا به دنبال پخش فیلم در پاییز بودیم؛ اما نهایتا تصمیم به اکران فیلم در جشنواره گرفتیم.»

هادی حجازی‌فر نیز در ارتباط با نقش خود در فیلم «دوزیست» گفت: «از شانس خوب من است که نقش‌های مختلفی به من پیشنهاد می‌شود. تجربه‌های دوست داشتنی را در کنار این تیم خوب داشتم. در بازیگری جرات ریسک زیادی دارم و همچنان در این حیطه تجربه می‌کنم.»

نیک‌نژاد در ادامه در ارتباط با انتخاب بازی الهام اخوان در این فیلم گفت: «من برای این نقش قطعا بازیگر چهره جدید می‌خواستم. نمایشی از او دیدم و پس از گفت‌وگو با آقای خانی، او برای ایفای این نقش انتخاب شد. او در رشته بازیگری تحصیل کرده‌است. برای درست از آب درآمدن این نقش، دو سال با او کار کردم. به‌نظر من نتیجه بازی او خوب بود و توانست بین بازیگران چهره خوب بازی کند و بازی یکدستی با آن‌ها داشته باشد.»

الهام اخوان هم در ارتباط با نقش‌اش در «دوزیست» گفت: «صرف‌نظر از اینکه توانستم این تجربه خوب را جلوی دوربین داشته‌باشم، بازی در کنار بازیگران خوب و حرفه‌ای فیلم، برایم تجربه بی‌نظیری بود.»

علی برازنده درباره فیلمبرداری فیلم توضیح داد: «عموما در این فیلم از لنزهای تیره‌تری استفاده کردیم و گفت‌وگوهای قبل از فیلم در روند فیلمبرداری بسیار موثر بود.»

در ادامه نشست، مهدی سعدی در ارتباط با تدوین فیلم گفت: «امیدوارم این فیلم را دوست داشته باشید. من از تدوین این فیلم لذت بردم و تلاش کردم زحمات عوامل فیلم به خوبی نشان داده شود.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند