جشنواره فجر

نسخه اکران عمومی پدران ۱۰ دقیقه کوتاه شد

به گزارش باکس افیس ایران: کارگردان فیلم سینمایی «پدران» از تغییرات نسخه اکران عمومی این فیلم نسبت به نسخه نمایشی در جشنواره فجر خبر داد.

شهرام مسلخی کارگردان و تهیه کننده سینما، درباره تغییراتی که روی فیلم سینمایی «پدران» انجام شده گفت: با توجه به بازخورد‌هایی که از جشنواره فیلم فجر گرفتیم، تدوین مجددی را روی این فیلم انجام دادیم. اصلاح رنگ، موسیقی و صداگذاری آن نیز انجام و حدود حدود ده دقیقه از فیلم کم شد.

او افزود: این تغییرات درصد زیادی به بهتر شدن کیفیت فیلم کمک کرد و آن را به فضای سینما نزدیک‌تر کرد.

مسلخی درباره برنامه خود برای اکران این فیلم عنوان کرد: در چنین وضعیتی که همه به آن واقف هستیم، اکران فیلم نوعی خودزنی است؛ بنابراین ما هم منتظر زمان مناسب اکران می‌مانیم تا بتوانیم در فضای بهتری آن را به مخاطب عرضه کنیم.

در خلاصه داستان «پدران» آمده: «رویارویی دو نسل می‌تواند حادثه بیافریند؛ در پدران حادثه‌ای دو نسل را رو در روی یکدیگر قرار می‌دهد.»

علیرضا ثانی فر، هدایت هاشمی، گلاره عباسی، مهشید ناصری، کیوان پرمر، مهدخت مولایی، نوید لایقی، سارینا ترقی، یوسف یزدانی، مرتضی خانجانی، شیدا مودب، سعید پورشعبانی و سعید باغبان در این اثر بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی و تهیه کنندگی شهرام مسلخی در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند