رامین صدیقی

ناگفته‌های رامین صدیقی از بازی در فیلم «جهان با من برقص»

به گزارش باکس افیس ایران: رامین صدیقی تهیه‌کننده شناخته شده آثار موسیقایی از تجربه بازی در فیلم سینمایی «جهان با من برقص» سخن گفت.

رامین صدیقی از ناشران و تهیه‌کنندگان شناخته شده موسیقی کشورمان که طی سال‌های اخیر در قالب مؤسسه «هرمس» آثار متفاوتی را در عرصه موسیقی منتشر کرده است، چندی پیش به عنوان بازیگر فیلم «جهان با من برقص» به کارگردانی سروش صحت حضور داشت.

او درباره تجربه بازیگری خود در این اثر سینمایی اظهار کرد: «من قبل از حضور در فیلم «جهان با من برقص» تجربه بازی در یک فیلم کوتاه و یک فیلم بلند را هم داشته‌ام. بنابراین در عرصه بازیگری تجربه اولم محسوب نمی‌شود. جالب اینجاست که پیشنهاد حضور من در فیلم سروش اول با خودِ من شروع شد. ماجرا هم از اینجا آغاز شد که چون همسرم طراح لباس این فیلم بود بنابراین من به طور اتفاقی و قبل از شروع فیلمبرداری فیلمنامه را خوانده بودم و علاوه بر ویژگی‌ها و امتیازاتی که داشت به شدن مجذوب نقشی که بعدها برایم در نظر گرفته شده بود، شدم. حتی یک بار هم به سروش صحت زنگ زدم و گفتم: این شخصیت را بسیار دوست دارم و اگر روزی دیدی که با بازیگران دیگری که برای این شخصیت‌ها در نظر گرفتی، به توافق نرسیدی، روی من حساب کن.»

وی افزود: «این ماجرا به طور کامل هم از سوی من و هم از سوی سروش فراموش شد تا اینکه من متوجه شدم عوامل فیلم با بازیگرانی که برای ایفای این شخصیت در نظر گرفته بودند به توافق نرسیدند. درست دو روز مانده به شروع فیلمبرداری بود که سروش صحت به من زنگ زد و گفت: هنوز سر پیشنهادی که دادی هستی؟ و من هم به او پاسخ مثبت دادم. در این شرایط بود که من بدون حتی یک جلسه حضور در دورخوانی‌ها در این فیلم حضور پیدا کردم. حضوری که قبل از هر چیزی برایم رفاقتی بود تا حضور در یک اثر سینمایی. به هر حال هنرمندانی چون سروش صحت و علی مصفا از دوستان نزدیک من هستند که از دوران نوجوانی و جوانی با آنها دوستی دارم و خوشحالم که شرایطی پیش آمد تا تجربه خوبی را از سر بگذرانم.»

این تهیه‌کننده موسیقی تصریح کرد: «متأسفانه شرایط اکران فیلم به گونه‌ای شد، که هر بلایی بود به سرش آمد و متأسفانه در شرایطی اکران شد که اتفاقات و حوادث مربوط به گرانی بنزین، بعدتر شهادت سردار سلیمانی و سانحه هواپیمای اوکراینی نحوه نمایش فیلم را در شرایط بسیار نامساعدی قرار داد. ماجرای ویروس کرونا و تعطیلی کامل سینماها نیز تکمیل کننده این اتفاقاتی بود که برای فیلم پدید آمد. به هر حال بسیار خوشحالم مخاطبان از محتوای فیلم خوش‌شان آمد و با اثر ارتباط خوبی برقرار کردند.»

صدیقی در پایان گفت: «با توجه به اتفاقاتی که برای فیلم افتاد، هنوز شرایطی به وجود نیامده که با پیشنهاداتی برای بازیگری مواجه شوم ضمن اینکه همان چند فیلمی هم که کارهای مربوط به تولید را آغاز کرده‌اند از قبل نسبت به انتخاب بازیگران و مواردی از این دست برنامه‌ریزی داشتند. از این جهت هنوز در شرایطی نیستم که بخواهم بگویم برای بازی در فیلم دیگری می‌توانم پیشنهاد داشته باشم یا خیر؟ اما این برای من باعث خوشحالی است که بازی‌ام در این فیلم توانسته مورد رضایت نسبی مخاطبان قرار گیرد.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند