بیمارستان

نادر طالب‌زاده هوشیار است و بزدودی از بیمارستان مرخص می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران: دستیار نادر طالب‌زاده با بیان اینکه آقای طالب‌زاده هوشیار هستند و مشکلی برای صحبت با کسانی که به ملاقات ایشان می‌آیند، ندارند، گفت: احتمالا هفته جاری از بیمارستان مرخص خواهد شد.

حمید جوادی دستیار نادر طالب زاده در توضیح آخرین وضعیت سلامتی این تهیه‌کننده و کارگردان گفت: حال ایشان رو بهبود است اما هنوز در بیمارستان بستری و تحت نظارت و مداوا هستند.

وی با اشاره به علت طولانی‌شدن حضور طالب‌زاده در بیمارستان افزود: مشکل ایشان مدلی از عارضه و نارسایی حاد قلبی است و اگرچه احتمال دارد که هفته جاری از بیمارستان مرخص شوند اما این مرخصی هنوز قطعی نیست.

دستیار نادر طالب زاده در پاسخ به این پرسش که آیا طالب زاده تحت عمل جراحی قرار گرفته یا مشکلی از جهت ملاقات با افراد دارد، گفت: حال عمومی ایشان خوب است و مشکلی از بابت ملاقات ندارند اما ما تلاش می کنیم که دور و بر ایشان شلوغ نباشد؛ آقای طالب زاده در این مدت تحت عمل جراحی قرار نگرفته است.

جوادی با اشاره به چهره‌های صاحب‌نامی چون ابراهیم حاتمی کیا، حمید جلیلی، دکتر سهیل اسد (اندیمشند آرژانتینی) که در هفته اخیر به ملاقات طالب‌زاده رفته‌اند، اظهار داشت: از مردم تقاضا داریم که برای بهبود کامل ایشان دعا کنند.

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند