مصری

خواننده‌ای که ۴۰ سال است مرده، کنسرت می‌دهد

به گزارش باکس افیس ایران: خواننده قدیمی و پرآوازه مصری که سال‌هاست از دنیا رفته، با استفاده از تکنولوژی هولوگرامی ، کنسرت اجرا می‌کند.

عبدالحلیم حافظ ، خواننده مصری که بیش از ۴۰ است از دنیا رفته، با استفاده از تکنولوژی هولوگرامی، روزهای پنجشنبه و جمعه(۱۶ و ۱۷ ژوئن) در قاهره، پایتخت مصر، دو کنسرت را برپا خواهد کرد.

با وجود این‌که بیش از چهار دهه از فوت این خواننده عرب زبان می‌گذرد اما هنوز آثار او، از دیگر خوانندگان قدیمی و حتی از خوانندگان معاصر عرب‌زبان، پرفروش‌تر است.

تکنولوژی هولوگرام، هنرمند را طوری در صحنه مجسم می‌کند که گویی همان جا حضور دارد و نسبت به موسیقی واکنش نشان داده و احساساتش را منتقل می‌کند. این شیوه کنسرت، پیش‌تر در دبی و امارات و خود قاهره نیز بر پا شده است.

قیمت بلیت‌های این کنسرت بالا بوده و آن هم به دلیل فناوری‌های پیشرفته‌ای است که برای اجرایی کردن این کار لازم است و علاوه بر این یک گروه موسیقی زنده همراه با رهبر

ارکستر نیز در صحنه حضور خواهند داشت. حاضران در کنسرت احساس خواهند کرد که واقعا در کنسرت زنده عبدالحلیم حافظ حضور دارند و صدا و حرکاتش در صحنه را از نزدیک شاهد هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند