کنسرت

«مهر و ما» بهترین‌های موسیقی ایران را اجرا کردند

به گزارش باکس افیس ایران:  گروه موسیقی «مهر و ما» متشکل از هنرمندان اوتیسم، سی پی و سندروم دان در تازه‌ترین کنسرت خود تعدادی از آثار منتخب موسیقی ایرانی را در خانه هنرمندان ایران پیش روی مخاطبان قرار دادند.

کنسرت گروه «مهر و ما» که به اجرای هنرمندان اوتیسم، سی پی و سندروم دان اختصاص داشت پنج شنبه ۳۰ تیر ماه ساعت ۱۵ تا ۱۸ در سالن جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران با حضور بسیاری از مخاطبان این گروه برگزار شد.

در ابتدای مراسم کسری ذوالفقاری به عنوان مجری این برنامه به صحنه رفت و ضمن خوشامد گویی به حاضرین گفت: عزیزان گروه «مهر و ما» برای این کنسرت زحمات زیادی کشیدند و امیدواریم روز خوبی را در کنار هم رقم بزنیم.

سپس نسترن پور مقدم به صحنه آمد و قطعه ای را به صورت دکلمه برای مخاطبان اجرا کرد. ضمن اینکه بعد از این بخش بهزاد جلالی، بهنام جلالی، میعاد عرب، نرگس روشن اخگر، محمد زرین خواه، امین حاجیان به همراه گروه موسیقی به صحنه آمدند و قطعات اندک اندک، به سوی تو، جان مریم را به صورت جداگانه برای حاضرین اجرا کردند.

در ادامه تمامی اعضای گروه «مهر و ما» به صحنه آمدند و قطعه «تو چقدر نابی» را به صورت گروهی اجرا کردند که با استقبال مخاطبان مواجه شد و مخاطبان به صورت ایستاده به تشویق این هنرمندان پرداختند. پس از آن هم تیزری از معرفی مجموعه و گروه «مهر و ما» برای حاضرین پخش شد.

در بخش دوم، گروه «مهر و ما» به صحنه رفتند و به صورت گروهی قطعات «دوست دارم» و «پرواز» را اجرا کردند.

بخش سوم این کنسرت نیز به تک‌خوانی تعدادی از اعضای این گروه اختصاص داشت که نسترن پور مقدم، بهاره فرشباف، نیلوفر روحانی، امیر شیرزاد به همراه گروه موسیقی قطعات مادر من، الهه ناز، دوست دارم زندگی رو را اجرا کردند.

آخرین بخش تک‌خوانی به اجرای تعدادی از اعضای این گروه اختصاص داشت که اعضای گروه موسیقی نیز با این گروه به اجرای برنامه پرداختند و قطعات مرغ سحر، گل پامچال اجرا شد.

در این کنسرت مهدی رحم دل، امیر شیرزادی، عطیه کتابچی، آرزو یشاوردی، ماندانا صفوی، شادی شیخ محمد زاده، امین حاجیان، داریوش چهار دلی، سارا ایران پور، زهرا فرهادی، مریم قانعی، حامد فرهادی از اعضای این گروه بودند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند