رامین صدیقی

معرفی مشاور تازه‌ترین آلبوم همایون شجریان

به گزارش باکس افیس ایران: رامین صدیقی از تهیه‌کنندگان و ناشران حوزه موسیقی به تازه‌ترین پروژه مشترک فردین خلعتبری و همایون شجریان به مدیریت هنری رضا موسوی پیوست.

رامین صدیقی تهیه‌کننده موسیقی به‌عنوان مشاور در تازه‌ترین پروژه موسیقایی همایون شجریان و فردین خلعتبری حضور پیدا کرده است. آثار این پروژه به مدیریت هنری رضا موسوی در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

رامین صدیقی از تهیه‌کنندگان باسابقه موسیقی است که طی ۲ دهه گذشته آثار نوگرا و پرمخاطبی را به گوش مخاطبان جدی موسیقی رسانده است. او در حوزه تولید و برگزاری رویدادهای موسیقی نیز تاکنون برنامه‌ها و کنسرت‌های متعددی را با همراهی هنرمندان معتبر ایرانی و خارجی در ایران و کشورهای دیگر برگزار کرده است.

وی که در سال ۲۰۱۵ جایزه «ومکس -Womex» را به‌عنوان تهیه‌کننده برگزیده جهان را دریافت کرد و در سال ۲۰۰۷ نیز نامزد دریافت جایزه معتبر Grammy برای آلبوم به تماشای «آب‌های سپید» با هنرمندی حسین علیزاده، ژیوان گاسپاریان شد از چندی پیش نیز فستیوال «بداهه‌نوازی Show of Hands » را تاسیس کرده و اکنون با دعوت تهیه کننده این اثر به پروژه ملحق شده است.

پیش از این رضا موسوی طراح و کارگردان هنری، سحر فروزان به عنوان مجری طرح و مدیر روابط عمومی و علیرضا سعیدی به عنوان مشاور رسانه‌ای به گروه تولید پروژه ملحق شده بودند.

فردین خلعتبری و همایون شجریان به‌عنوان تولیدکنندگان محتوای موسیقی اثر، این روزها مشغول تولید آلبوم مورد نظر هستند. این دو هنرمند طی سال‌های اخیر آثار متعددی را در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند، که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» بر اساس اشعار زنده یاد افشین یداللهی منتشر شده است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند