نیمه بازی

مستند «نیمه بازی» جشنواره فیلم ترایبکا را افتتاح می‌کند

به گزارش باکس افیس ایران: جشنواره بین‌المللی فیلم ترایبکا با نمایش مستند «نیمه بازی» درباره زندگی و حرفه «جنیفر لوپز» خواننده و بازیگر آمریکایی افتتاح می‌شود.

جشنواره فیلم ترایبکا از تاریخ ۸ تا ۱۹ ژوئن (۱۸ تا ۲۹ خردادماه) در آمریکا برگزار می‌شود و مستند «نیمه بازی» که روایتگر زندگی «جینفر لوپز» به عنوان یک خواننده و همچنین بازیگر به زبان خودش است پس از نمایش در افتتاحیه از روز ۱۴ ژوئن نیز از سوی سامانه نمایش آنلاین نتفلیکس هم رونمایی می‌شود.

این مستند را «آمانادا میشلی» کارگردانی کرده که پشت پرده‌ای از اجرای این خواننده در بین دو نیمه بازی مسابقه سوپربول (مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی قهرمانی لیگ فوتبال آمریکایی) و همچنین اجرای او در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ارائه می‌دهد.

«رابرت دنیرو» که در کنار «جین روزنتال» بنیانگذار جشنواره فیلم ترایبکا است درباره این مستند گفت: «روایت داستانی قدرتمند – چه در موسیقی، چه فیلم یا بازی – ما را تشویق می‌کند تا برای ارزش‌های جهانی که بشریت را به هم پیوند می‌دهد بجنگیم و مستند “نیمه بازی: با حضور جنیفر لوپز این را موضوع به ما یادآوری می‌کند. جشنواره ترایبکا مشتاق است تا مخاطبان را از سراسر جهان گرد هم بیاورد تا اهمیت بیان خلاق و هدفمند را گرامی بدارد»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند