جشنواره فیلم فجر

مدیر دفتر موسیقی ارشاد به برنده سیمرغ فیلم فجر تبریک گفت

به گزارش باکس افیس ایران: مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی دریافت سیمرغ بلورین بهترین آهنگسازی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر توسط حامد ثابت را تبریک گفت.

محمد اله یاری مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی دریافت سیمرغ بلورین بهترین آهنگسازی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر برای موسیقی متن فیلم «بی همه چیز» توسط حامد ثابت را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک اله یاری آمده است:

«موسیقی فیلم بی همه چیز با آهنگسازی حامد ثابت با حضور نوازندگان ارکستر ملی ایران و ارکستر سمفونیک تهران به صورت زنده تنظیم شده است و از این حیث کار گروه هنرمندان خلق‌کننده موسیقی متن «بی همه چیز» ارزشمند است.

این جایزه ارزنده را به حامد ثابت و گروه اجراکننده موسیقی، به ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی ایران که نمایندگانی از آن‌ها در گروه موسیقی «بی همه چیز» حضور داشته‌اند و به بنیاد فرهنگی و هنری رودکی که دو ارکستر مذکور با مدیریت این مجموعه اداره می شود، تبریک می‌گویم و برای برندگان این سیمرغ و سایر نامزدهای سیمرغ بهترین موسیقی متن سی و نهمین جشنواره فیلم فجر که هنر یکایک آن‌ها قابل تقدیر است آرزوی موفقیت روزافزون دارم.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند