می تو

ماجرای «می تو» در سریال «بی گناه» به کدام سمت می‌رود؟

به گزارش باکس افیس ایران: در سریال «بی‌گناه» با ورود یک استاد نقاش به داستان و ماجرای توئیت‌هایی که علیه او نوشته می‌شود، نویسنده و کارگردان سعی کردند ورودی به ماجرای می تو داشته باشند.

در بخشی از قسمت چهارم سریال بی گناه که روز گذشته (یکشنبه) بر روی پلتفرم قرار گرفت، قصه به سمت ورود به ماجرای می تو پیش رفت.

ماجرایی که در ماه‌های گذشته حسابی در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده بود.

استاد کثرتی در سریال «بی‌گناه» یک استاد نقاشی است که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به آزارگری متهم شده است. او که هنرمند بزرگی است که اتفاقا کاراکترش شبیه یکی از استادان بزرگ نقاشی متهم به آزارگری است، در مواجهه با یلدا فرشباف که از یک سو سردبیر یک مجله فرهنگی و هنری و از سوی دیگر دختر استاد فرشباف یکی از دوستان قدیمی‌اش است، با درخواست مصاحبه از سوی او روبه‌رو می‌شود. درخواستی که در ابتدا با اکراه از سوی استاد کثرتی پذیرفته می‌شود اما پس از آن، ساعتی پیش از مصاحبه، این استاد نقاش محل انجام مسابقه را از دفتر مجله به خانه‌اش تغییر می‌دهد. این اتفاق از سوی برخی از همکاران یلدا فرشباف با عنوان زنگ خطری مطرح می‌شود که شگرد استاد آزارگر است.

یلدا فرشباف در کنار افراد دیگری که روایت‌هایشان را از آزارگری این هنرمند بزرگ در فضای مجازی منتشر کرده‌اند قرار می‌گیرد و این روایت را در توئیتر منتشر می‌کند و از آنجایی که او خود، دختر یک هنرمند بزرگ است روایت او بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

در ادامه این اتفاقات کثرتی شکایت خود از یلدا را با پدر او درمیان می‌گذارد و در جریان گفت‌وگوی این دو هنرمند مشخص می‌شود که دامنه اعتراضات به تجاوزگری این استاد نقاش به توئیتر و شبکه‌های اجتماعی کشیده شده است، همانطور که در جریان می تو در دنیای واقع هم این اتفاق رخ داد و با وجودی‌که روایت‌هایی از سوی افرادی بدون نام منتشر شده بود، اما تا زمانی که یک دستیار کارگردان با نام و نشان واقعی خود از یک بازیگر مطرح روایتی منتشر نکرد، جریان می تو در دنیای هنر ایران چندان مورد توجه قرار نگرفته بود.

حال باید دید در ادامه قصه مواجهه نویسندگان سریال با جریان می تو چگونه خواهد بود. آیا آنها قصه را به سمتی می‌برند که استاد نقاش تطهیر شود یا اینکه حق را به روایت‌گران و زنان آزاردیده می‌دهند؟ پاسخ به این سوال می‌تواند رویکرد برادران کیایی به عنوان تهیه‌کننده و نویسنده و مهران احمدی به عنوان کارگردان این سریال را نسبت به ماجرای بسیار حساس و جنجالی می تو را مشخص کند.

تا کنون ۴ قسمت از سریال «بی‌گناه» منتشر شده است. مهران احمدی، مصطفی کیایی، شبنم مقدمی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، ویشکا آسایش و… تعدادی از بازیگران این سریال هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند