حمید نعمت‌الله

«قاتل و وحشی» دوباره فرم فجر را پر کرد

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله فرم حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد.

طی هفته‌های گذشته صداگذاری فیلم حمید نعمت‌الله با عنوان «قاتل و وحشی» تکمیل و میکس نهایی و اصلاح رنگ آن انجام شد تا نسخه نهایی آن آماده شود.

همچنین حمید نعمت‌الله فرم حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده است. با توجه به اینکه در ۲ دوره گذشته به دلایل مختلف فیلم «قاتل و وحشی» برای هیات‌های انتخاب جشنواره، نمایش داده نشده و این فیلم هنوز هیچ نمایش داخلی و خارجی نداشته، بر اساس فراخوان چهلمین جشنواره فیلم فجر، بررسی این فیلم توسط هیات انتخاب این جشنواره بلامانع است و در نتیجه نسخه نهایی فیلم طی روزهای آینده به دفتر جشنواره فجر تحویل داده می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «زیبا مهیای عروسی دخترش می‌شود که به‌طور اتفاقی اسیر یک باند گانگستری مخوف می‌شود. او سعی می‌کند از این بند خود را رها کند. وقت زیادی ندارد، چون دخترش نیز بی‌خبر از همه‌چیز عازم همان‌جاست و این اتفاقی است که نباید بیفتد. زیبا، برای نجات خود و دخترش می‌جنگد»

لیلا حاتمی ، امین حیایی ، شهرام حقیقت‌دوست ، ستاره اسکندری ، ستاره اسکندری ، شهرام قائدی ، علی علائی ، سام‌ نوری و… در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند