سریال

فصل چهارم سریال «از سرنوشت» به زودی کلید می‌خورد

به گزارش باکس افیس ایران: فصل چهارم سریال «از سرنوشت» امسال کلید می‌خورد و سال ۱۴۰۰ پخش می‌شود.

علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی درباره روند تولید فصل چهارم سریال «از سرنوشت» گفت: فصل چهارم «از سرنوشت» در مراحل پایانی پیش تولید است. این روزها مراحل آماده‌سازی لوکیشن را سپری و تلاش می‌کنیم تا قبل از عید نوروز تصویربرداری سریال را کلید بزنیم.

وی ادامه داد: تاکنون نگارش ۱۶ قسمت از فیلمنامه فصل چهارم سریال «از سرنوشت» توسط محمد محمود سلطانی و روح الله صدیقی پیش رفته است. قصه فصل چهارم این سریال، در ادامه زندگی هاشم و سهراب و چالش‌های آن‌ها با زندگی است.

گفتنی است؛ فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان در ۳۰ قسمت ساخته می شود.

در فصل جدید قرار است بازیگر‌های اصلی در کنار بازیگران جدید حضور داشته باشند. علیرضا بذرافشان فصل دو این سریال را کارگردانی کرد و محمدرضا خردمندان هم کارگردانی فصل یک و سه را بر عهده داشت.

مسعود پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطیما بهارمست، مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبائی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا و پوریا پورسرخ بازیگرانی‌اند که در دو فصل این سریال، به ایفای نقش می‌پردازند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند