مهدی مدرس

فرهنگسرای بهمن میزبان کنسرت موسیقی می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران: کنسرت مهدی مدرس خواننده موسیقی پاپ ۱۳ بهمن در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود که قیمت بلیت این کنسرت از ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

پس از کنسرت زانکو خواننده موسیقی پاپ که ششم بهمن در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و طلسم و وقفه ۶ماهه کنسرت‌های موسیقی را شکست، قرار است مهدی مدرس دیگر خواننده موسیقی پاپ پنجشنبه (۱۳ بهمن) ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای بهمن به روی صحنه برود.

مدرس درباره برگزاری این کنسرت در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته است: «بیشتر از یک سال بود که تصمیم داشتیم این کنسرت رو در این سالن اجرا کنیم (یک کنسرت هال واقعی و بزرگ) و هر بار به دلایلی اجرا نکردیم که به لطف خدا و محبت شما این بار با قدرت اجرا می‌کنیم.

 

کاملا درک می‌کنم که از لحاظ اقتصادی همه دچار مشکل هستیم و قیمت بلیت‌های کنسرت‌ها بالاست و تصمیم گرفتیم برای این اجرا قیمت‌گذاری منطقی انجام بدیم که همه عزیزانمون بتونن بلیت تهیه کنن.. ممنون که مثل همیشه حمایتمون می‌کنید، به امید دیدارتون، سیزدهم بهمن ماه.»

قیمت بلیت کنسرت مهدی مدرس، ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

مهدی مدرس به صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۷۴ وارد عرصه موسیقی شد و کنسرت‌هایی را برگزار کرد، نخستین ترانه‌اش «نارفیق» است که ۲ بار اجرا شده یک بار دوصدایی به همراه فرزاد فرزین و یک بار هم سال ۱۳۸۱ این اثر به صورت تک‌صدایی عرضه شد. نخستین آلبوم موسیقی این خواننده نیز سال ۱۳۹۰ با نام «مدرس شمال» منتشر شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند