بعد از درگذشت پدر کارگردان “بهاره رهنما ”فیلم بلند “عطرهای خالی” که با وقفه ای یک هفته ای رو به رو شده بود با تهیه کنندگی مجید بابایی ادامه یافت و اواخر مرداد به پایان رسید.

 

“فریبا نادری” و افسانه چهره آزاد” در دو نقش بسیار متفاوت و دیدنی در این کار ظاهر شدند.

فریبا نادری در نقش همسر مخفی یک مرد بازاری و افسانه چهره آزاد در نقش یک بیمار ام اس که پراز انرژی و سرزندگی است ایفای نقش کردند.

همچنین نیوشا ضیغمی ، نیما رییسی ، بهاره رهنما ، فریبا نادری ، افسانه چهره آزاد ، بهناز یادگاری ، مرضیه اکبر نژاد ، غزاله عبد الهی ، فرشاد خدامی ، محسن مالجو ، بهمن عابدینی ، فاطمه محمد زاده از بازیگران خوب تئاتر( در خبر قبلی به اشتباه زهرا محمدزاده نامیده شده بود)، پارمیس جلالی، تینا ترابی، رها محمودی فرد، ایلیا عسگری نقش آفرینی کردند.

 

نیما حسندوست که همزمان تدوین اولین فیلم سینمایی بهاره رهنما را به عهده داشت این روزها آخرین روزهای تدوین را در دفتر این فیلم میگذراند. همچنین مهرداد نصرتی موسیقی فیلم را می سازد و به زودی فیلم برای مراحل نهایی فنی اصلاح رنگ و صداگذاری به یکی از استودیو های تخصصی فیلم خواهد رفت.

 

دیگر عوامل فیلم بلند عطرهای خالی نیز شیما جبراییلی مجری طرح ،احمد اردلان صدابرداری و نیما حسن دوست تدوین فیلم را برعهده دارند.

حسین خدارتی نیز عکاس پروژه و جعفر پاکزاد مشاور رسانه ای فیلم عطرهای خالی هستند. گفتنی است بهاره رهنما که به تازگی وارد عرصه تهیه کنندگی هم شده و با این وصف باید از این بازیگر پرکار و فعال منتظر شروع مسیر جدیدی در رزومه سینمایی اش باشیم.

blank blankblankblank