شکیرا برای نخستین بار از افسردگی خود صحبت کرد
0

شکیرا برای نخستین بار از افسردگی خود صحبت کرد

به گزارش باکس افیس ایران: «شکیرا» که یکی از سرشناس‌ترین خواننده‌های کلمبیایی جهان است، در سال ۲۰۱۷ دچار خونریزی تارهای صوتی شد و در نتیجه برای مدتی طولانی دچار عدم توانایی خواندن شد.
«شکیرا» در گفتگو با گاردین گفت: «خوانندگی هویت من بود. زمان‌هایی وجود داشت که حتی نمی‌توانستم از رختخواب بیرون بروم. من بسیار افسرده بودم.»

این موضوعات به نوبه خود، تأثیر عمده‌ای بر زندگی خانوادگی شکیرا با جرارد پیکه، ستاره فوتبال بارسلونا و پسران این زوج میلان ۶ ساله و ساشا ۴ ساله داشت. شکیرا در مصاحبه جدید خود اشاره کرده که گاهی قادر به برقراری ارتباط با بچه‌های خود نبوده است. شکیرا در بخشی دیگر از این گفتگو اشاره کرده که از توصیه‌های پزشکی برای انجام عمل جراحی و هیپنوتیزم و مراقبه تا استفاده از دعا و مراقبه را برای بهبود خود امتحان کرده است.

شکیرا که برنده سه بار جایزه گرمی شده است، می گوید در دوران افسردگی خود به این فکر می کرده که شاید از دست دادن قدرت خواندن، نوعی امتحان و آزمون تقدیر است. شکیرا از خوانندگانی است که در بسیاری از کشورهای جهان طرفدارانی پرشمار دارد. این نخستین باری است که شکیرا با صراحت از محدودیت خود در خوانندگی و احساس افسردگی پس از این ماجرا صحبت کرده است. به نظر می‌رسد اکنون که او به شرایط نسبتا پایداری رسیده است و دوباره به توانایی خوانندگی دست پیدا کرده است، فرصت را برای گفتگو در این باره غنیمت شمرده است.

جالب است که او در بخشی از صحبت‌های خود به موضوع رئیس جمهور ایالات متحده پرداخته و گفته است: «من فکر می‌کنم این کار صحیحی نیست که ترامپ در برابر جامعه لاتین موضع گیری منفی داشته باشد زیرا ما نیز در ساختن آمریکای امروزی نقش داشتیم.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند