رپیدلیون

«روزهای بی‌خبری» به آفریقای جنوبی می‌رود

به گزارش باکس افیس ایران:  مستند «روزهای بی‌خبری» با راه یافتن به جشنواره «رپیدلیون» ژوهانسبورگ، برای اولین بار در آفریقا اکران می‌شود.

«روزهای بی‌خبری» در بخش مستند جشنواره رپیدلیون ژوهانسبورگ، در هفتم مارس ۲۰۲۳ برابر با ۱۶ اسفند ماه به همراه جلسه پرسش و پاسخ اکران خواهد شد.

مستند «روزهای بی خبری»، روایت‌گر سرگذشت علی محمد پیرمرد ۸۴ ساله آخرین بازمانده از نمدمالان روستایی از توابع شهرستان نیشابور است و این مستند به زندگی و کار علی محمد می‌پردازد.

این مستند پیش از این منتخب جشنواره‌های ملی و جهانی از جمله، بیست‌ و یکمین جشنواره جهانی روستایی آپوریا کره جنوبی، نوزدهمین جشنواره جهانی فیلم ایسکیا ایتالیا، سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، ششمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی فردا، پنجاه‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد و … شده است.

عوامل مستند «روزهای بی‌خبری» عبارتند از نویسنده و کارگردان: ابوالفضل تاجیک، مشاور کارگردان: پیام زین‌العابدینی، تدوین: مجید شتی، تصویربردار و صدابردار: جعفر عمارلو، صداگذاری و ترکیب صدا: آرش قاسمی، صداگذاری: محمد قاسمی، دستیار کارگردان: مجتبی عمادی، مدیر تولید: محمدرضا تاجیک، طراح پوستر: علیرضا بخشی، تیزر: مژگان عبدالهی، تهیه‌کننده: مهدی مطهر.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند