آرش انیسی

کارگردان«مامان»دومین فیلمش را در دزفول کلیدمی‌زند

به گزارش باکس افیس ایران:  بهروز نشان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «روی زمین قرمز» به کارگردانی آرش انیسی از آغاز فیلمبرداری این فیلم در آبان‌ماه خبر داد.

بهروز نشان تهیه‌کننده سینما که به تازگی پروانه ساخت فیلم سینمایی «روی زمین قرمز» به کارگردانی آرش انیسی را دریافت کرده است، گفت: پیش تولید این فیلم سینمایی آغاز شده و در تلاش هستیم تا این پروژه سینمایی را نیمه دوم آبان ماه در شهر دزفول جلوی دوربین ببریم.

وی بیان کرد: «روی زمین قرمز» یک داستان کاملاً اجتماعی-خانوادگی دارد و یکی از دلایلی که دزفول را برای ساخت این فیلم انتخاب کردیم این است که داستان کاملاً در این شهر رخ می‌دهد.

این تهیه‌کننده توضیح داد: هنوز به نتیجه قطعی برای همکاری با بازیگران مورد نظر خود نرسیده‌ایم اما حتماً بازیگران محلی نیز در این پروژه حضور دارند.

نشان در پایان تاکید کرد: در صورتی که «روی زمین قرمز» به موقع آماده شود برای حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر اقدام می‌کنیم.

آرش انیسی که کارگردانی فیلم سینمایی «روی زمین قرمز» را برعهده دارد، پیش از این با فیلم سینمایی «مامان» در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت. این فیلم توانست در ۵ بخش مختلف جشنواره فیلم فجر نامزد شده و در نهایت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن با بازی رویا افشار را به‌دست آورد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند