جایزه بهترین فیلم جشنواره فرانسوی به «شهرک» رسید

باکس آفیس ایران : فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه کنندگی علی سرتیپی توانست از ششمین دوره جشنواره «رمبو» فرانسه، جایزه بهترین فیلم را دریافت کند.

فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه کنندگی علی سرتیپی در تازه ترین حضور جهانی خود، در بخش مسابقه ششمین جشنواره «رمبو» فرانسه اکران شد و جایزه بهترین فیلم را از این فستیوال دریافت کرد.

ششمین دوره جشنواره «رمبو» ۵ تا ۸ تیر ماه برابر با ۲۵ تا ۲۸ ژوئن در حالی در کشور فرانسه برگزار شد که فیلم‌هایی از کشورهای ایران، فرانسه، فلسطین، آرژانتین و … در این فستیوال حضور داشتند. عنوان جشنواره «رمبو» ادای دینی به آرتور رمبو شاعر نوگرا و مطرح فرانسوی است.

فیلم سینمایی «شهرک» پیش از این در جشنواره‌های بین‌المللی «تریپولی» لبنان، «ویتره» فرانسه و «زاگورا» در مراکش و «کازابلانکا » مراکش حضور پیدا کرده و توانسته بود چند جایزه اصلی این جشنواره‌ها را از آن خود کند. پخش بین‌الملل فیلم سینمایی «شهرک» به عهده کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب است.

در فیلم سینمایی «شهرک» ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاویدنیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«شهرک» فضایی متفاوت، عاشقانه، رازآلود و معمایی را مدنظر قرار داده و داستان نوید فلاحتی، جوان علاقه‌مند به بازیگری را روایت می‌کند که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند