سرانجام بعد از گذشت یک دهه و به شکل رسمی سریال کمال تبریزی از توقیف درآمد | «سرزمین مادری» منتشر شد

شامگاه سه‌شنبه چهارم مهرماه بعد از کش وقوس‌های فروان روابط عمومی تلوبیون به شکل رسمی اعلام کرد که سریال رفع توقیف شده «سرزمین مادری» به جای شبکه‌های تلویزیونی از روز چهارشنبه پنجم مهرماه بر بستر این پلتفرم منتشر می‌شود اتفاقی که در نهایت ساعت ۲۱ این روز افتاد تا سریال کمال تبریزی بعد از یک دهه از محاق توقیف خارج شود.

به گزارش باکس آفیس ایران، طبق اعلام روابط عمومی تلوبیون از ساعت ۲۱ شامگاه  چهارشنبه پنجم مهر ماه قست اول و دوم سریال «سرزمین مادری» بر بستر پلتفرم «تلوبیون» به شکل رایگان منتشر شد.

سریال «سرزمین مادری» از آثار الف ویژه سیما فیلم است که ده سال قبل برای نخستین بار روی آنتن شبکه سه رفت. بعد از گذشت چهار قسمت این سریال به دلیل اعتراض بختیاری‌ها از آنتن پایین آمد و به بایگانی رفت. حالا بعد از گذشت نزدیک به یک دهه مجوز آن برای پخش از شبکه خانگی و پلتفرم «تلوبیون» صادر شده است. این درحالی است که کارگردان سریال در گفت وگو با ایسنا هیچ اشاره‌ای به پخش خانگی اثرش نکرده بود.

سید شهاب حسینی، امیر آقایی، هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، علی شادمان، محسن تنابنده، جواد عزتی، محمد رضا فروتن، الهام حمیدی، سعید راد و… در سریال سرزمین کهن بازی دارند.

طبق اعلام کمال تبریزی این سریال در سه فصل ۲۰ قسمتی آماده پخش شده و قرار است چهارشنبه هر هفته دو قسمت از آن منتشر شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند