برزو نیک‌نژاد

سری جدید کمدی «دودکش» اوایل تیرماه روی آنتن شبکه یک می‌رود

به گزارش باکس افیس ایران: پخش سریال کمدی «دودکش ۲» ساخته برزو نیک‌نژاد اوایل تیرماه آغاز می‌شود.

تصویربرداری سریال تلویزیونی «دودکش ۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی پس از ضبط سکانس‌های تهران، اخیراً در گرگان و روستاهای اطراف آن پی گرفته شد. گروه این روزها پس از بازگشت از گرگان به ضبط بخش‌های باقیمانده در تهران و انجام مراحل فنی سریال می‌پردازند.

قرار است پخش این مجموعه کمدی از اوایل تابستان در شبکه یک سیما آغاز شود.

هومن برق نورد ، امیرحسین رستمی ، سیما تیرانداز ، نگار عابدی ، محمدرضا شیرخانلو ، یاس نوروزی و الهام اخوان و (با حضور) بهنام تشکر و (بازیگران خردسال) حسین شهبازی ، مهنا سیدی ، هانا عباسی در «دودکش ۲» بازی دارند.

طراح و سرپرست نویسندگان سریال برزو نیک نژاد است و نویسندگان سریال محمد تنابنده و شهاب مهربان هستند.

در خلاصه داستان سریال آمده است: «خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفری رفته‌اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است! بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می‌رسد، بستر قمپزش گسترده‌تر از قبل شده است و با عقبه‌ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می‌شوند که بی هیچ شائبه‌ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می‌گذارند، تاثیر گذار هستند!».

یادآور می‌شود فصل اول «دودکش» از سریال‌های پرمخاطب شبکه یک تلویزیون بود که ماه رمضان سال ۹۲ روی آنتن رفت و پس از آن بارها از شبکه‌های مختلف بازپخش شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند