فیلمبرداری

فیلمبرداری «پوست شیر» ادامه دارد/

به گزارش باکس افیس ایران:  در حالیکه پخش فصل سوم «پوست شیر» از ۱۰ اسفند آغاز می‌شود، طبق برنامه‌ریزی انجام شده فیلمبرداری این سریال در ماه اسفند به پایان می‌رسد.

پخش فصل سوم و پایانی سریال «پوست شیر» صبح روز چهارشنبه ۱۰ اسفند آغاز می‌شود و تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد یافت.

پخش فصل سوم همزمان با ماه آخر فیلمبرداری خواهد بود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده، فیلمبرداری در اسفند ۱۴۰۱ به پایان می‌رسد.

جمشید محمودی کارگردانی «پوست شیر» را به عهده دارد و فیلمنامه این سریال را هم به همراه رضا بهاروند نوشته است. این سریال در سه فصل هشت قسمتی ساخته شده است.

جمشید محمودی فیلم‌های سینمایی «چند مترمکعب عشق»، «مردن در آب مطهر»، «رفتن» و «شکستن همزمان بیست استخوان» و… را در کارنامه دارد و «پوست شیر» اولین حضور وی در شبکه نمایش خانگی است.

تهیه این سریال به عهده نوید محمودی است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، علیرضا کمالی، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از جمله بازیگران سریال هستند.

«پوست شیر» داستان نعیم را روایت می‌کند که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده است اما پس از رهایی و دیدار با فرزندش، دچار بحرانی بزرگ می‌شود.

دو فصل اول و دوم «پوست شیر» در پاییز و زمستان ۱۴۰۱ پخش شد و از پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی بوده است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند