قسمت‌های جدید «رخ مادر» روی آنتن شبکه یک می‌رود

باکس آفیس ایران :  قسمت‌های جدید از فصل دوم مجموعه مستند «رخ مادر» از امشب ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

روابط عمومی مستند «رخ مادر»، در آستانه ماه محرم، قسمت‌های جدید از فصل دوم این مجموعه به تهیه‌کنندگی امیرحسین اکاتی و کارگردانی حمید مشایخی، مهدی انصاری، سیدمصطفی سیدالحسینی و علی علائی از امشب ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

«رخ مادر» که پرتره‌ای از مادران شهدا ارائه می‌دهد، قصد دارد با ارائه الگوی مادران طرازی که توانسته‌اند بزرگمردانی را تربیت کنند، روایتی بکر و شاعرانه از زندگی آنان که در جامعه فعالیت اجتماعی دارند، داشته باشد.

این مجموعه مستند که زهرا حسینی سرپرست پژوهش و سوژه‌یابی آن را برعهده داشته و در قالب داکیودرام ساخته شده، در استان‌های کرمان، یزد، فارس، لرستان، شهرکرد، گلستان، مازندران، تهران، گیلان، اراک و اصفهان جلوی دوربین رفته است.

فصل اول این اثر سال ۱۴۰۱ و ۱۵ قسمت از فصل دوم آن سال ۱۴۰۲ از شبکه یک سیما پخش شد و حال قسمت‌های جدید از سری دوم آن قراراست شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن برود و تکرار آن روز بعد ساعت ۰۰:۳۰ و ۱۳:۱۵ است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند