پژمان جمشیدی

«زیرخاکی» نقطه عطف دنیای بازیگری من است

به گزارش باکس افیس ایران:  پژمان جمشیدی بازیگر «زیرخاکی» این سریال را نقطه عطف دنیای بازیگری خود خواند و عنوان کرد ژاله صامتی در این راه او را کمک کرده است.

پژمان جمشیدی بازیگر سریال «زیر خاکی» که به همراه ژاله صامتی جایزه بهترین بازیگران بخش سریال‌های تلویزیونی و نمایش خانگی هشتمین جشنواره فیلم شهر را کسب کردند و در مراسم افتتاحیه این جشنواره با گریم سریال «آفتاب‌پرست» ساخته برزو نیک‌نژاد حاضر شد، عنوان کرد: هرچه ما در بطن شکل‌گیری داستان فیلم‌ها عمیق‌تر شویم آینده روشن‌تری را از سینما و تلویزیون خواهیم داشت.

وی گفت: اصولاً برگزاری جشنواره‌ها اتفاق بزرگی است و هرچه جشنواره‌های سینمایی با کیفیت برگزار شوند در روند هرچه بهتر فیلم‌های سینمایی و آثار تلویزیونی تأثیر دارند. در سطح دنیا جشنواره‌هایی داریم که معتبر هم نیستند اما جوایزشان در اینجا به چشم می‌آید؛ در اینجا به نکته می‌رسیم که چرا در کشورمان جشنواره‌هایی برگزار نشود که اعتبارشان از آن‌ها بیشتر است و جشنواره فیلم شهر از همان جشنواره‌های معتبر در سطح کشور است، هرچه ما در بطن شکل‌گیری داستان فیلم‌ها عمیق‌تر شویم آینده روشن‌تری را از سینما و تلویزیون خواهیم داشت.

بازیگر فیلم «علف‌زار» درباره سریال «زیرخاکی» عنوان کرد: این سریال یکی از کارهای است که بسیار دوستش دارم. این سریال نقطه عطف دنیای بازیگری من است. این گروه به خاطر داشتن کارگردان خوش ذوق و با اخلاق بسیار دوست داشتنی هستند. حضور ژاله صامتی به عنوان بازیگر نقش مقابل من در هر چه بهتر شدن کار کمک بزرگی کرد.

پژمان جمشیدی که این روزها فیلم سینمایی «علف‌زار» را بر پرده سینماها دارد، به‌تازگی با سریال «آفتاب‌پرست» باردیگر حضور در شبکه نمایش خانگی را هم تجربه می‌کند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند