تولید سریال «سلمان فارسی» متوقف شد | رسانه‌ها : داود میرباقری قهر کرده

به گزارش باکس آفیس ایران تولید سریال الف ویژه «سلمان فارسی» در حالیکه به تازگی تصویربرداری فصل ایران خود را آغاز کرده، متوقف شد، رسانه‌ها دلیل توقف را قهر داودمیرباقری به دلیل مشکلات مالی عنوان کرده‌اند، اما مدیر روابط عمومی پروژه اعلام کرده که این توقف به دلیل ترمیم دکورها و البته انتخاب لوکیشن های جدید است.

به گزارش فیلم‌نیوز، در پی انتشار خبرهایی مبنی بر توقف ساخت سریال تاریخی مذهبی «سلمان فارسی» به دلیل پاره‌ای اختلافات و مشکلات مالی، خبرنگار ایسنا پیگیر ماجرا شد که در نهایت روابط عمومی سریال توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرد.

احسان ناظم بکایی ـ روابط عمومی سریال داود میرباقری ـ در گفت‌وگویی با ایسنا با تاکید بر اینکه این توقف روندی طبیعی است که معمولا اتفاق می‌افتد، دلایل توقف پروژه «سلمان فارسی» را اینگونه عنوان کرد: «در جریان قصه در لوکیشن کاروانسرای مرمر یک صحنه آتش‌سوزی داشتیم و در حال حاضر گروه بعد از این سکانس‌ها و ضبط تصاویر مربوط به آتش‌سوزی که کنترل شده بود، در مرحله‌ی ترمیم بخش‌هایی از آن لوکیشن هستند؛ به همین جهت چند روزی فیلمبرداری پروژه متوقف شده است.»

وی ادامه داد: «همچنین با توجه به اینکه چند بازدید لوکیشن هم قرار است در منطقه شاهرود انجام شود، نقطه‌یابی و فضایابی مربوط به دوره حجاز هم باید در شهرک سینمایی نور انجام شود، در نتیجه فیلمبرداری پروژه چند روزی به دلیل ترمیم کاروانسرای مرمر، ساخت و ساز مجموعه «ماربین» و بررسی این لوکیشن‌ها متوقف خواهد بود. این وقفه به این دلیل خواهد بود تا ساخت و ساز با سرعت بیشتری انجام شود. بخش‌هایی از بازدید توسط تیم تولید و بخش‌هایی هم توسط خود آقای میرباقری انجام می‌شود.»به گفته وی این توقف در فیلمبرداری روال پیچیده‌ای نیست و طی چند روز آینده و با آماده شدن شرایط جوی، فیلمبرداری از سرگرفته می‌شود.

مسوول روابط عمومی سریال «سلمان فارسی» در پایان یادآور شد: «با توجه به اینکه فصل ایران باستان دوره حساسی است، باید در نهایتِ دقت تمام مراحل آن انجام شود و خود آقای میرباقری حساسیت زیادی نسبت به این فصل دارد و ریل‌گذاری در این فصل برای برنامه‌سازی و سریال‌سازی های آینده در شهرک غزالی و دیگر لوکیشن‌ها کمک‌کننده است.»

سریال سلمان فارسی از تولیدات الف ویژه تلویزیون است که به تهیه‌کنندگی حسین طاهری در مرکز سیما فیلم مراحل تهیه و تولید خود را پشت سر می‌گذارد. تصویربرداری فصل «بیزانس» این سریال مدتی پیش به پایان رسید و بعد از مدتی توقف از اواسط مرداد ماه تصویربرداری فصل ایران باستان آغاز شد. در این سریال «علیرضا شجاعنوری» ایفاگر نقش سلمان فارسی است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند