خیرالله تقیانی‌پور

سریال «نجلا ۲» سال آینده آماده می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران: تصویربرداری فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نجلا» با کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور در تهران در حال انجام است و بعد راهی کشور عراق می‌شود.

گروه تولید سریال مناسبتی «نجلا ۲» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حال حاضر در لوکیشنی واقع در جنوب تهران مشغول تصویربرداری هستند. تا نیمه مهر تولید در تهران ادامه پیدا می‌کند و پس از آن گروه برای ادامه کار عازم جنوب و سپس کشور عراق خواهند شد.

از میان بازیگران حضور ایوب آقاخانی در پروژه قطعی شده و قرار است در فواصل کار چندین بازیگر دیگر نیز به سریال اضافه شوند. همچنین با توجه به حضور سارا رسول‌زاده در پروژه‌ای دیگر، محیا دهقانی در فصل دوم جایگزین این بازیگر شده است.

به گفته سعید سعدی، این سریال برای پخش در سال آینده از شبکه سوم سیما آماده خواهد شد. فصل دوم «نجلا» که در ۳۰ قسمت تولید خواهد شد، به بازگشت کاراکترهای قصه از کربلا و حوادثی که در این مسیر برایشان رقم می‌خورد می‌پردازد.

هدایت هاشمی ، سیدمهرداد ضیایی ، آزیتا حاجیان ، حسام منظور ، محیا دهقانی ، ملیکا شریفی‌نیا ، مصطفی ساسانی ، سوگل طهماسبی ، ایوب آقاخانی ، مرتضی شاه‌کرم ، بدرالسادات برنجانی ، محسن پوشایی ، حسین شفیعی ، تورج فرامرزیان ، وحید نفر ، جمال بیات ، ابراهیم گله‌دارزاده ، رستا رضوی ، مهدی ملاک ، سیامک توده‌فلاح ، اسحاق احمدپور ، محسن مرادی ، امیر دهلکی و سامان خلیلیان ازبازیگرانی هستند که در فصل جدید این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند