کاوه سجادی حسینی

«سایه تابان» تابستان جلوی دوربین می‌رود

به گزارش باکس افیس ایران: کاوه سجادی حسینی کارگردان مجموعه شبکه نمایش خانگی «سایه تابان» از آغاز تصویربرداری این پروژه در تابستان سال جاری خبرداد.

کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما گفت: قرار است اردیبهشت ماه پیش تولید مجموعه شبکه نمایش خانگی «سایه تابان» به تهیه کنندگی مجتبی متولی آغاز شود.

وی بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است تصویربرداری این پروژه تابستان شروع شود. «سایه تابان» قرار است در ۱۵ قسمت ساخته شود و برای ساخت فصل دوم آن نیز برنامه‌ریزی شده است.

این تهیه کننده سینما توضیح داد: داستان این سریال داستان دختری به نام سایه است که به خاطر از دست دادن مادر خود افسرده شده است و با ناپدری خود زندگی می‌کند، این دختر از طریق یکی از آشناهای خود به دوست دوران کودکی‌اش شهرود تابان برمی‌خورد که پزشک روانشناس شده است، این دو عاشق هم می‌شوند و قصه‌های تو در تویی برای این ۲ نفر آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر اکثر بازیگران مشغول به کار هستند و باید دید با کدام یک از آنها می‌توان به توافق رسید.

سجادی حسینی در پایان گفت: امیدوارم هرچه سریع‌تر به گونه‌ای پیش رود که بتوانیم با بازیگران خوب این سریال را جلوی دوربین ببریم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند