هالیوود

سالن‌های سینما از بین نمی‌روند، حال هالیوود هم خوب می‌شود!

به گزارش باکس افیس ایران: پیش‌بینی جورج کلونی این است که اوضاع سینما و هالیوود به شکل قبل باز خواهد گشت و شرایط فعلی و نمایش فیلم‌ها از طریق پلتفورم‌ها، نمی‌تواند آسیبی به این هنر-صنعت وارد سازد.

نزدیک به چهار سال و نیم از بازی جورج کلونی در آخرین فیلمش می‌گذرد. با وجود اینکه فیلم جدید او در نت فلیکس در حال پخش است، اما این بازیگر-کارگردان می‌گوید که سالن‌های نمایش از بین نمی‌روند و اوضاع هالیوود هم خوب خواهد شد هرچند این بازیگر درباره وضعیت واشنگتن، خیلی مطمئن نیست!

کلونی که چندین ماه گذشته را همراه همسرش آمل و الا و الکساندر دوقلوهای ۳ ساله‌شان، در منزل مسکونی‌ در لس آنجلس در قرنطینه به سر می‌برد، اما در عین حال توانسته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آخرین پروژه سینمایی‌اش را به نام «آسمان نیمه شب»، کارگردانی کرده و در آن بازی ‌کند.

«آسمان نیمه شب» یک درام علمی تخیلی است که کلونی در آن نقش دانشمندی را بازی می‌کند که تلاش دارد به فضانوردان هشدار دهد کره زمین توسط یک فاجعه نامشخص ویران شده است!

کلونی در یک گفت‌وگویش با نیویورک تایمز در باره همه‌گیری جهانی کرونا، دوره جدید فعالیت‌های سینمایی در هالیوود و همچنین در مورد دونالد ترامپ حرف زده است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند