خیرالله تقیانی پور

روزهای پایانی تصویربرداری «نجلا» در آبادان

به گزارش باکس افیس ایران: تصویربرداری آخرین سکانس های سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی در آبادان و تهران ادامه دارد.

مراحل پایانی تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «نجلا» به کارگردانی خیر الله تقیانی پور که به تازگی پخش آن از شبکه سه سیما آغاز شده است، در آبادان و تهران ادامه دارد.

بنابر این گزارش بوستان ولایت تهران و شهرک دفاع مقدس و همچنین بخش هایی در آبادان از لوکیشن های این سریال بودند.

تقیانی پور که بیشتر در حوزه تئاتر فعالیت داشته است، برای اولین بار کارگردانی یک سریال تلویزیونی را به عهده گرفته است و آخرین سریالی که سعید سعدی به عنوان تهیه کننده در آن حضور داشت، «بچه مهندس ۳» بود که در رمضان امسال از شبکه دو سیما بروی آنتن رفت. 

حسام منظور،‌ هدایت هاشمی، سارا رسول زاده، آزیتا حاجیان، ملیکا شریفی نیا، وحید نفر، سوگل طهماسبی، 

قصه سریال «نجلا» ‌در سال ۵۸ می گذرد و دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می دهد، اما همه اینها در طول مسیر دست خوش اتفاق‌هایی می شود.

سریال «نجلا» در ۱۵ قسمت برای شبکه سه تولید می شود و سعید سعدی تهیه کنندگی و خیرالله تقیانی پور کارگردانی آن را به عهده دارند. همچنین سید حسین امیرجهانی و مهدی حمزه نگارش این سریال را در دست دارند. 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند