رقابت «هابز و شاو» و «داستان‌های ترسناک» برای تصرف گیشه

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم‌های سینمایی «هابز و شاو» و «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» برای تصاحب صدر گیشه رقابت می‌کنند.

صدرنشنین هفته گذشته گیشه (فیلم سینمایی «هابز و شاو») در این هفته نیز با ۲۵ میلیون دلار در جایگاه نخست پرفروش‌ها خواهد ایستاد و فیلم سینمایی «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» با ۲۲ میلیون دلار فیلم پرفروش بعدی گیشه خواهد بود.

«شیرشاه» انیمیشن چهار هفته‌ای دیزنی، احتمالا با ۱۹ میلیون دلار در جایگاه سوم قرار خواهد گرفت و فیلم ماجرایی – خانوادگی پارمونت به نام «دورا و شهر گمشده طلایی» که اولین هفته اکران خود را پشت سر می‌گذارد، با ۱۷ میلیون دلار جایگاه چهارم را در اختیار می‌گیرد.

«روز و روزگاری در هالیوود» فیلم سینمایی سه هفته‌ای تارانتینو در گیشه، پیش بینی شده که در این هفته با ۱۰ میلیون دلار به جایگاه پنجم برسد. این فیلم تا به امروز ۱۷ روز اکران داشته که به فروش ۹۹ میلیون دلاری در گیشه داخلی رسیده است. «روز و روزگاری» با این مقدار فروش فیلم‌های «هنر رانندکی در باران» محصول فاکس و دیزنی با هشت میلیون دلار و «آشپزخانه» با پنج میلیون دلار را پشت سر می‌گذارد.

محبوبیت «سریع و خشن: هابز و شاو» و «شیرشاه»، قدرت بالای مجموعه فیلم‌های سینمایی را نشان می‌دهد که در چند وقت اخیر گیشه سینما را تسخیر کرده‌اند. «هابز و شاو» ستارگانی مثل دواین جانسون و جیسون استاتهام دارد و تا کنون در طی ۱۰ روز، حدود ۱۰۹ میلیون دلار فروش داشته است.

«شیرشاه» هم ۴۲۷ میلیون دلار در طی ۲۴ روز اکران فروش داشته که این فیلم را در رتبه شانزدهم پرفروش‌ترین فیلم سینما در طول تاریخ قرار می‌دهد. فروش کلی این فیلم هم یک میلیارد و دویست میلیون دلار است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند