سونیک خارپشت

رقابت «ندای وحش» و «سونیک» در گیشه جهانی

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم سینمایی شگفتی ساز «ندای وحش» رقابت نزدیکی را با «سونیک خارپشت» برای رسیدن به صدر گیشه این هفته خواهد داشت.

فیلم‌های سینمایی «ندای وحش» و «سونیک خارپشت» برای رسیدن به رتبه نخست گیشه این هفته آمریکای شمالی رقابت تنگاتنگی خواهند داشت و طبق آمار هر دو فیلم، در حدود ۲۷ میلیون دلار خواهند فروخت.

فیلم سینمایی «ندای وحش» محصول جدید دیزنی- قرن بیستم با نقش آفرینی هریسون فورد، بیشتر از فروشی که پیش از آغاز اکران برای آن در نظر گرفته شده بود (۱۰ الی ۱۸ میلیون دلار) موفق ظاهر شد. در این هفته فیلم «براهامز: پسر ۲» هم که دنباله‌ای بر فیلمی به همین نام در سال ۲۰۱۶ است، ۶ میلیون دلار خواهد فروخت.

فروش فیلم سینمایی «سونیک» بعد از موفقیتی که در هفته نخست تجربه کرد، در حال حاضر کاهش ۶۸ درصدی را نشان می‌دهد. این فیلم که ترکیبی از لایو اکشن و جلوه‌های کامپیوتری است و داستان سریع‌ترین خارپشت دنیا را روایت می‌کند، تا پایان این هفته فروش ۱۰۶ میلیون دلاری را رقم خواهد زد.

«ندای وحش» فیلمی با رده سنی PG و در ژانر ماجراجویی در مورد سگی به نام باک است. این فیلم از یک رمان به قلم جک لندن که در سال ۱۹۰۳ نوشته شد، اقتباس شده است. این فیلم داستان سگی است که از کالیفرنیا دزدیده و به کانادا فرستاده می‌شود تا از او برای باربری استفاده کنند.

این فیلم سینمایی که توسط مایکل گری (نویسنده فیلم‌های لوگان و بلید رانر ۲۰۴۹) و به کارگردانی کریس سندرز ساخته شده است، امتیاز مناسبی از منتقدان دریافت کرده و بودجه‌ای در حدود ۱۲۵ میلیون دلار داشته است.

احتمالاً فیلم سنیمایی «پرندگان شکاری» نیز با ۶ الی هفت میلیون دلاری که می‌فروشد، به جایگاه سوم جدول فروش هفته خواهد رسید و بالاتر از فیلم «پسر دوم» قرار خواهد گرفت. فیلم سینمایی «پسران بد ۳» هم ششمین هفته اکران را پشت سر می‌گذارد که گفته می‌شود با ۴ الی ۵ میلیون دلار به رتبه پنجم می‌رسد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند