فیلم

دکتر استرنج گیشه را جادو کرد

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی»، با وجود تداوم شیوع کرونا، شروعی استثنایی داشت و در پیش‌نمایش‌ها ۳۶ میلیون دلار فروش کرد.

فیلم ابرقهرمانی دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی که توسط مارول استودیوز ساخته و به دست دیزنی توزیع شده است، در پیش‌نمایش‌های روز پنجشنبه (۱۵ اردیبهشت) ۳۶ میلیون دلار فروش کرد و برای فروش بزرگ ۱۷۵ میلیون دلاری در اکران افتتاحیه، خیز برداشت.

این پس از فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت که در پیش نمایش‌های سال ۲۰۱۸ ۳۹ میلیون دلار فروش کرد، هشتمین پیش نمایش بزرگ تاریخ هالیوود است.

blank

با شروع طوفانی این فیلم ابرقهرمانی، فصل اکران تابستانی فیلم‌های بزرگ در گیشه رسما آغاز شد. سینماها در این فصل فیلم‌های موردانتظاری چون پارک ژوراسیک: سلطه، تاپ گان ماوریک و ثور: عشق و تندر را در چنته دارند و امیدوارند به کمک آنها به جبران خسارت ناشی از تعطیلی‌های کرونایی ادامه دهند.

دکتر استرنج و چندجهانی دیوانگی هشتمین پیش نمایش بزرگ در تاریخ هالیوود را رقم زد

بازار پیش‌نمایش فیلم دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی در جهان نیز حسابی سکه بود. این فیلم تاکنون در بیش از ۴۰ بازار جهانی از جمله فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن و کره ۸۵ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروخته و پیش‌بینی می‌شود در سه روز اول اکران بین ۱۲۵ تا ۱۴۰ میلیون دلار در گیشه بین‌الملل فروش کند.

blank

در فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی، شخصیت اصلی داستان دست به یک جادوی ممنوعه می‌زند که درگاهی را به مولتی ورس باز کرده و تهدیدی بزرگ برای او و تیمش به بار می‌آورد.

دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی به کارگردانی سم ریمی ساخته شده و در آن بندیکت کامبربچ با الیزابت اولسن، چیوتل اجیوفور، بندیکت وانگ، ریچل مک آدامز و مایکل استولبارگ همبازی می‎‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند