روزبه حصاری

دوست ندارم درباره «بچه مهندس» صحبت کنم

به گزارش باکس افیس ایران: روزبه حصاری گفت: همه همکار و دوست و در مدیوم بزرگ تلویزیون در حد توانمان در حال فعالیت هستیم. برای برخی مسائل در خانواده راه حل های بیشتری وجود دارد.

حصاری که با ایفای نقش در سریال «بچه مهندس» به شهرت رسید، درباره قطع همکاری با این سریال گفت: دوست ندارم درباره بچه مهندس صحبت کنم. برای همکارانم آرزوی موفقیت می کنم.

همه همکار و دوست و در مدیوم بزرگ تلویزیون در حد توانمان در حال فعالیت هستیم. برای برخی مسائل در خانواده راه حل های بیشتری وجود دارد. حضور در این مجموعه برای من افتخار بود.

این بازیگر درباره حضور در سریال «افرا» نیز بیان کرد: کارگردان و تهیه کننده «افرا» بهترین شرایط را فراهم کردند. خداراشکر نقشی هم که به من دادند بسیار دغدغه مند است. قصه بسیار هیجان انگیز است و تیم بازیگری فوق العاده از جمله مهدی سلطانی، پژمان بازغی، فریبا متخصص و… دارد.

وی ادامه داد: من در این سریال در نقش همسر خانم فرید بازی می کنم. ایشان یک پزشک است و من هم محیط بان هستم. قصه بسیار جالب است و درام خانوادگی دارد که همه را پای تلویزیون می نشاند. این نقش بومی بود و یک قوم را بر شانه هایم یدک می کشد.

روزبه حصاری همچنین درباره سال جدید نیز اظهار کرد: به دلم افتاده سال ۱۴۰۰ سیمرغ می گیرم!

وی در پایان گفت: تئاتر برای من مثل مدرسه و مهد اساتیدی است که معاشرت روزمره با آنها برایمان کتاب است و مسیر درستی برای بازیگری است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند