پیشی میشی

در دوران کرونا بیشتر به کودکان توجه کنیم

به گزارش باکس افیس ایران: بهاره رهنما بازیگر فیلم “پیشی میشی” گفت: در دوران کرونا، کودکان بیشتر از سایر گروه ها تحت فشار هستند و بیشتر در معرض خطر قرار دارند و ارتباطات و ازادی ندارند، در حالی که کودک در رهای و آزادی است که احساس کودکی می کند، لذا باید بیشتر به کودکان توجه کنیم.

طبق گزارش رسیده، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی “پیشی میشی” شامگاه چهارشنبه ۹ مهر ماه با حضور احمد احمدی تهیه کننده ، حسین قناعت کارگردان، بازیگران و سازندگان فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

بهاره رهنما یکی از بازیگران فیلم با تشکر از مردم برای حمایت از هشتگ “سینما تعطیل نیست” گفت: من خودم به بیماری کرونا مبتلا شدم و این بیماری، بسیار بیماری سختی است و از همه می خواهم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی ادامه داد : من چند بار با احمد احمدی تهیه کننده و حسین قناعت همکاری داشتم و سینمای کودک برایم بسیار مهم است و سعی کردم تا به این سینما توجه ویژه ای داشته باشم.

این بازیگر در بخش دیگری از سخنانش گفت: با جرات می گویم که نقشهای فیلمها در سینما در باند بازی های خصوصی رد و بدل و تقسیم می شود و امثال من که اهل باند بازی نیستیم، معمولا کم کار می کنیم و امروز تمیزترین سینما، سینمای کودک است و خوشحالم که فیلم کودک و خانواده پیشی میشی را کار کردم.

وی ادامه داد : در دوران کرونا، کودکان بیشتر از سایر گروه ها تحت فشار هستند و بیشتر در معرض خطر قرار دارند و ارتباطات و ازادی ندارند، در حالی که کودک در راهی و ازادی است که احساس کودکی می کند، لذا باید بیشتر به کودکان توجه کنیم.

احمد احمدی تهیه کننده فیلم با تشکر از مخاطبان برای حضور در سالنهای سینما گفت: من نمیخواستم در این شرایط فیلم را اکران کنم، ولی حدود یک ماه پیش وقتی سالنهای خالی سینما را دیدم بسیار ناراحت شدم و امیدوارم دیگران نیز فیلمهای خوب خود را اکران کنند تا سینماها دوباره کمی رونق بگیرد. متاسفانه ۸۰ درصد مردم نمی دانند که سینماها باز است و باید اطلاع رسانی بهتری صورت بگیرد و سینما دوباره پررونق باشد.

حسین قناعت کارگردان فیلم “پیشی میشی” هم طی سخنانی گفت: خوشحالم که دوباره سینما باز شده و خود من بعد از هفت ماه توانستم برای اکران فیلمم به سینما بیایم و مردم را در سالن ببینم و امیدوارم ویروس منحوس کرونا زودتر برود و بازهم سینماها رونق بیشتری بگیرد و مردم اسوده‌تر به سینما بیایند. من از احمد احمدی تهیه کننده فیلم که صاحب اصلی فیلم است، تشکر می کنم که امکان ساخت پیشی میشی را فراهم کرد.

رضا شفیعی جم بازیگر دیگر فیلم پیشی میشی نیز گفت : امروز چه بخواهیم چه نخواهیم شرایط به گونه ای است که بدلیل کرونا همه ماسک می زنیم و باید پروتکلها را رعایت کنیم، اما امیدواریم روزنه سینما بسته نشود.

وی ادامه داد : متاسفانه ما یک رفتار و اخلاق منفی داریم و این است که گرایش به سمت غم و منفی بیشتر از شادی است و تنها روزنه ای که می تواند به جامعه شادی تزریق کند، سینما و بخصوص سینمای کودک و خانواده است و من از احمد احمدی و حسین قناعت سپاسگذارم که این فیلم را ساختند.

نفیسه روشن بازیگر دیگر فیلم نیز گفت : ما نه تنها در زمان ساخت این فیلم لذت بریدم ، بلکه واقعا زندگی کردیم و امیدوارم مخاطبان نیز از دیدن این فیلم لذت ببرند.
در این مراسم طاها و ماهان عابدی و….. حضور داشتند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند