فیلم سینمایی
0

درخواست‌های عجیب و غریب بازیگران هالیوود برای بازی در فیلم‌ها

به گزارش باکس افیس ایران: بازیگران بیشتر اوقات تأثیر بسیار زیادی در موفقیت یک فیلم سینمایی دارند؛ اما زمانی که ذره‌ای شهرت پیدا می‌کنند، درخواست‌های عجیب و غریبی هم پیدا می‌کنند.

گاهی اوقات بازیگران درخواست‌های ساده‌ای دارند که به راحتی قابل فراهم کردن است؛ اما گاهی هم در خواست‌های مسخره و عجیب و غریبی را مطرح می‌کنند. در اینجا چندین مورد از درخواست‌های عجیب و غریب بازیگران هالیوود را مرور می‌کنیم:

گری بیوسی اصرار دارد هیچ آیینه‌ای سر صحنه نباشد

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

گری بیوسی که در فیلم سینمایی «کوئینگلی» نقش آفرینی کرده است، در هنگام فیلمبرداری یکی از سکانس‌های این فیلم درخواست جالبی داشت. او می گوید هرچه آیینه در سر صحنه فیلمبرداری است، باید برداشته شود؛ چرا که شخصیت این فیلم سینمایی به بهشت می‌رود و به عقیده او آیینه‌ای در بهشت وجود ندارد.

ویل فارل و درخواست اسکوتر حرکتی

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

این بازیگر و کمدین زمانی که به عنوان کمدین می خواهد در سر صحنه حاضر شود، درخواست‌های عجیب و غریبی را ارئه می‌دهد. یکی از وسایل و درخواست‌های عجیب او اسکوتر حرکتی بود و می خواست با آن روی صحنه حاضر شود. درخواست دیگر او هدست میکروفونی بود که وسیله‌ای معمولی و مورد استفاده برای یک کمدین نیست.

درخواست‌های عجیب مالی جرج کلونی

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

گزارش شده این بازیگر درخواست‌های متفاوتی را برای فیلم سینمایی «جاذبه» به کارگردانی آلفونسو کوارون داشته است. کلونی یکی از بازیگران مشهور هالیوود است و طبیعتاً هیچ کارگردانی نمی خواهد او را با جواب رد دادن به درخواست هایش از دست بدهد. این بازیگر از عوامل فیلم خواسته بود که یک خانه متحرک در انگلستان و یک کلبه کنار دریا به سلیقه خود او ساخته شود. زمین اختصاصی بسکتبال را هم به این موارد اضافه کنید. البته این درخواست‌های کلونی ۱۲۵ هزار دلار خرج داشت و در مقایسه با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری فیلم مبلغ ناچیزی بود.

ویل اسمیت و درخواست تریلر مسکونی

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

با وجود اینکه ویل اسمیت در سال‌های اخیر کمی از دوران اوج دور شده، اما او مدت زیادی یکی از دوست داشتنی‌ترین بازیگران هالیوود بود و به همین خاطر ارزش حضور و نقش آفرینی او در یک فیلم سینمایی حائز اهمیت است. او می‌دانست که هر درخواستی بکند به آن خواهد رسید و به این دلیل در فیلمبرداری فیلم سینمایی «مردان سیاهپوش» او یک تریلر مسکونی غول پیکر با دو اتاق درخواست کرد. این تریلر ۲ میلیون دلار برای عوامل فیلم هزینه داشته است. گفتنی است این تریلر باعث شکایت افراد محلی شده بود چرا که جلوی نور را گرفته بود.

بن افلک و تعصب روی تیم بیسبال مور علاقه اش

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

برکسی پوشیده نیست که بن افلک از ایالت بوستون است. او طرفدار سر سخت تیم بیسبال رد ساکس است و وقتی در فیلم سینمایی «دختر گم شده» به کارگردانی فینچر از او درخواست شد که برای یک سکانس کلاه یانکی‌ها را بپوشد، این درخواست را رد کرد. چرا که این تیم رقیب تیم مورد علاقه بن افلک بود. گفته می‌شود با این درخواست ساخت این فیلم سینمایی چهار روز متوقف شد و در نهایت او این سکانس را با کلاه دیگری بازی کرد.

درخواست لباس از سوی تام کروز

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

این بازیگر فیلم‌های اکشن که به انجام دادن صحنه‌های بدلکاری خود معروف است، باید لباس‌های خاص خودش را نیز بپوشد تا راحت‌تر بتواند این کار‌ها را انجام دهد. او معتقد است این لباس‌ها به او برای بهتر انجام دادن بدلکاری و انعطافش کمک زیادی خواهد کرد.

ادی مورفی چیزی را دوبار استفاده نمی‌کند

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

این کمدین و بازیگر معروف، همه چیز را جدید دوست دارد و وسیله‌های مورد استفاده در فیلم‌ها که شامل لباس نیز می‌شود، دوبار استفاده نمی‌کند. یکی از همکاران او گفته بود: هر روز صبح زمانی که برای فیلمبرداری حاضر می‌شود لباس‌ها و وسایل جدیدی را درخواست می‌کند. آن‌ها را می‌پوشد و در پایان روز آن‌ها را دور می‌اندازد و فردا دوباره وسایل جدید درخواست می‌کند. چیزی را شستن و دوباره استفاده کردن لباس‌ها در کار او نیست.

شیا لابوف می خواست کاملا جدی صدمه ببیند

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

گریمور و چهره پرداز‌ها همیشه حاضر هستند که جراحت‌های تقلبی را برای بازیگران ایجاد کنند؛ اما شیا لابوف در فیلم جنگی «خشن» تصمیم گرفت بر خلاف رویه معمول عمل کند. او تصمیم گرفت با چاقو صورت خود را ببرد؛ چرا که جراحت‌های تقلبی و ساختگی به نظر او متقاعدکننده نیستند.

رقابت استیو مک کوئین در میزان دیالوگ فیلم

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

استیو مک کوئین در فیلم سینمایی آسمان خراش‌های جهنمی خیلی مشتاق به همکاری با پال نیومن بود؛ اما این باعث نمی‌شود او احساس رقابتی با وی نداشته باشد. در حقیقت او برای این فیلم سینمایی ۱۲ خط بیشتر از چیزی که برای او در نظر گرفته شده بود، درخواست کرد تا تعداد دیالوگ هایش با پال نیومن برابر باشد. دان گوردون یکی از دوستان استیون مک کوئین گفته بود او با همه رقابت می‌کند و برای کسی استثنا قائل نمی‌شود.

هیچ کس با لهجه برتانیایی با دنی دی لوئیس صحبت نکند

درخواست‌های عجیب بازیگران هالیوود در فیلمبرداری فیلم‌ها

هیچکس به اندازه دنی دی لوئیس که سه جایزه اسکار برده، شیوه‌های جالب و گاهی عجیب در بازیگری ندارد. در سال ۲۰۱۲ او در نقش آبراهام لینکلن شانزدهمین رئیس جمهور آمریکا نقش آفرینی کرد. لوئیس که بازیگری بریتانیایی است برای این نقش تعدادی درخواست داشت. یکی از نمونه‌های آن این بود که همگی او را سر صحنه فیلمبرداری «آقای رئیس جمهور» صدا بزنند؛ اما مهمترین درخواستش این بود که هیچ کس نباید با لهجه انگلیسی با او صحبت کند!


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند