دادِستان

«دادِستان» مسعود ده‌نمکی از خط قرمزها عبور می‌کند

به گزارش باکس افیس ایران: محمد خزاعی تهیه‌کننده «دادِستان» می‌گوید، غدغه اصلی دادِستان پیگیری مطالبات مردمی است، به نظرم این مطالبات به طرز صحیحی بیان شده، شاید خط قرمزهایی را هم رد کرده باشیم.

مسعود ده‌نمکی درباره خبرساز بودن همیشگی آثارش و حالا سر و صدا کردن سریال «دادِستان» از همان روزهای ابتدایی پیش تولید گفت: سر و صدا کردن سریال «دادِستان» از همان روزهای ابتدایی ناشی از لطف برخی رسانه‌ها و کنجکاوی آنها بوده است البته خبرساز شدن یک اثر به ویژه سریال دادِستان خیلی در اختیار ما نیست، «دادِستان» هم مثل سایر آثار من است، خودم و تمامی عوامل در حال تلاش هستیم تا اثری مطلوب را برای مخاطب آماده کنیم.

وی در همین راستا ادامه داد: دادِستان، مجموعه‌ای تلویزیونی است که یک ماهُ نیم پیش آغاز به کار کرده و احتمالا نزدیک به دو ماه دیگر فیلمبرداری اش به طول خواهد انجامید، این اثر مضمونی اجتماعی دارد و بر پایه عدالتخواهی بنا شده است.

ده نمکی دادِستان، را اثری مردمی خواند و خاطرنشان کرد: سعی ما در دادِستان بیان حرف مردم، عدالتخواهی و مطالبه گری است، به دنبال حاشیه و حواشی نیستیم و می‌خواهیم با قدرت اثری در شان مخاطبان ارائه کنیم، تولید با کیفیت اثر در محیطی ایمن برای بازیگران دغدغه مهم این روزهای ماست، دغدغه ای که گروهی بزرگ هر روز مشغول آن است.

محمد خزاعی که برای اولین بار است تجربه همکاری با مسعود ده نمکی در مقام تهیه کننده را دارد گفت: دغدغه اصلی دادِستان، پیگیری مطالبات مردمی است، به نظرم این مطالبات به طرز صحیحی بیان شده، شاید خط قرمزهایی را هم رد کرده باشیم، اما امیدوارم مسئولین با سعه صدر امکان این را بدهند که این این مطالبات مردمی که بیشتر در قبال خواسته‌های جوانان است به خوبی مطرح گردد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند