کنسرت

«خنده»؛ تازه وارد دومین کنسرت رسمی علی منتظری

به گزارش باکس افیس ایران: علی منتظری خواننده پاپ که با قطعه «جانان» به شهرت رسید در دومین اجرای رسمی خود در حالی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت که قطعه جدید «خنده» را در این کنسرت به مخاطبانش هدیه کرد.

علی منتظری که چند سالی‌ ست با چندین قطعه بین مخاطبان موسیقی پاپ به شهرت رسیده است، پس از برگزاری نخستین اجرایش در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ در برج میلاد؛ این بار میزبان مخاطبان و دوست‌دارانش در شامگاه شنبه (۱۱ تیر ماه) در سالن میلاد نمایشگاه شد و اجرایی را در دو نوبت به صحنه برد و تعدادی از قطعات منتخب و پرطرفدارش را به همراه جدیدترین اثر خود بانام «خنده» با مخاطبش به اشتراک گذاشت.

منتظری اجرای خود را با قطعه «زیبای ناز» آغاز کرد و در ادامه قطعات «ماهی»، «ماه تابانم» و «دریا» اجرا شدند تا نوبت به قطعه معروف این خواننده برسد.

در ادامه این کنسرت؛ «امشب زده به‌سرم…» خوانده شد و تماشاگران یک‌صدا این قطعه محبوب را همخوانی کردند. قطعه‌ای که در سال اخیر به یکی از قطعات محبوب و به‌اصطلاح هیت موسیقی پاپ تبدیل‌شده است و از همان ابتدای برنامه تقاضا برای اجرای آن به گوش می‌رسید.

blank

«قایق» همراهی ممتد مخاطبان تا ساحل «بی سر و سامان»

اجرای ‌قطعه «بی سرو سامان» پرشورتر از دیگر قطعات و با تقاضای زیاد تماشاگران همراه بود

«حق میدم» و «مهربانم» دیگر قطعات انتخابی این کنسرت بودند و در ادامه قطعه «قایق» با همراهی ساز پیانو و ویولن اجرا شد که حس و حال متفاوتی به سالن داد اما در انتها تمامی اعضای ارکستر با منتظری همراه شدند و مخاطبان با شور و هیجان بیشتری شروع به همخوانی کردند.

در ادامه قطعات «دلبر»، «بی‌تابی»، «بی سرو سامان» و «جان دلم» یکی پس از دیگری به اجرا درآمدند که هرکدام از آن‌ها جزو قطعات پرطرفدار و محبوب منتظری به شمار می‌آیند اما اجرای ‌قطعه «بی سرو سامان» پرشورتر از دیگر قطعات و با تقاضای زیاد تماشاگران همراه بود.

blank

حسن ختام کنسرت با هدیه «خنده»

منتظری در پایان لیست آهنگ‌های کنسرت خود به سراغ اجرای قطعه تازه منتشر شده‌اش رفت و برای نخستین بار قطعه شاد «خنده» را اجرا کرد.

با درخواست مخاطبان برای اجرای مجدد قطعات «زیبای ناز» و «جانان»؛ منتظری این دو قطعه را به‌عنوان حسن ختام دومین کنسرت رسمی‌اش خواند.

اعضای ارکستر علی منتظری به رهبری فتاح فتحی نوازنده کیبورد را مهدی نیکرو (درامز)، معین قمری (گیتار بیس)، فرید سناور (گیتار نایلون)، مسعود عابدینی (گیتار الکتریک)، علی شاهقلی (پرکاشن)، آرش روشن (ویولن)، مهدی اقبالی  (کیبورد ۲) به صدابرداری سجاد مهدی پور تشکیل می‌دادند.

کنسرت علی منتظری ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ طی دو نوبت (سانس) به تهیه‌کنندگی علی مهرآور و مدیریت برنامه میثم خلفی برگزار شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند