مهدی شعبانی

«خانواده گومیدان» به پردیس تئاتر شهرزاد رسید

به گزارش باکس افیس ایران: نمایش «خانواده گومیدان» نوشته ژرژ کورتولین به کارگردانی مهدی شعبانی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «خانواده گومیدان» نوشته ژرژ کورتولین با ترجمه داریوش مؤدبیان و کارگردانی مهدی شعبانی از ۲۷ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۰ درسالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به اجرا در می‌آید.

این اثر ۲ کمدی کوتاه از کورتولین کمدی نویس انتهای قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ فرانسه است که بیشتر روی طنز اداری و مناسبات خانواده کار کرده است.

در این اثر نمایشی (به ترتیب ورود به صحنه) آیدا پورموسی، احسان رجب زاده، مهناز زینی و مهدی شعبانی به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین احسان رجب زاده تهیه کنندگی این اجرا را برعهده دارد.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: مردی که به بهانه آشنایی با یک خانواده می خواهد از آنها استفاده کند و صاحب آن خانه شود در بدو ورود دچار حرکات خیلی عجیب از این خانواده می شود و بلاهایی به سرش می آید و …

سایر عوامل این نمایش عبارتند از دستیاران کارگردان: مهدی یوسفیان، شقایق بهزادمهر، مدیر تولید: سیاوش قربانی، طراح صحنه و دکور: احسان رجب زاده، طراح پوستر: سیدمحمدمهدی موسوی، طراح گریم: نیلوفر فاطمی، طراح نور: مسلم رضایی، طراح لباس: مریم اسکندری، عکاس: آرش رضایی، مهرداد حسین زاده، پرتو جغتایی.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند