تب

جواد خواجوی بازیگر تئاتری به تهیه‌کنندگی ساعد سهیلی شد

به گزارش باکس افیس ایران: دور دوم اجرای نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی، بازی جواد خواجوی و تهیه‌کنندگی ساعد سهیلی از روز یکشنبه ششم شهریور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

دور دوم اجرای عمومی نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان، ترجمه بهرنگ رجبی و کارگردانی رویاکاکاخانی از روز یکشنبه ششم شهریور با جایگزینی جواد خواجوی به عنوان ایفاگر تک نقش این اثر نمایشی به جای نادر فلاح میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار قشقایی تئاتر شهر می‌شود.

این در حالی است که در اجراهای پیش رو ساعد سهیلی بازیگر شناخته شده سینما به عنوان تهیه کننده گروه اجرایی را همراهی می‌کند.

سیتا ییلاق بیگی طراح صحنه و لباس، علیرضا شفقی نژاد آهنگساز، رضا خضرایی طراح نور، محمد حسن دباغی فرد دستیار کارگردانی و مدیر اجرا، ماهور ماجدی دستیار کارگردان، میثم مقدم روابط عمومی و مشاور پروژه، محمد امین احمدوند مجری طرح، کیان قدرشناس مدیر صحنه، ندا عبدالمحمدی منشی صحنه، رضا جاویدی عکاس گروه اجرایی این دور از اجراهای عمومی نمایش «تب» را تشکیل می دهند.

این اثر نمایشی روایت گر بخشی از زندگی مردی است که در یک شرایط اقتصادی و فرهنگی خوب رشد کرده و بزرگ شده است اما اتفاقی بر او تاثیر گذاشته و و باعث می‌شود تا دیدگاهش نسبت به زندگی ، نقش و جایگاهش در وضعیت و شرایط اقتصادی جهان وارد شرایط و نگاه متفاوتی شده و به این بیاندیشد که اصلاً می‌تواند بر شرایطی مانند فقر اثر داشته باشد یا خیر؟


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند