میل یانگ
0

جنجال سوءاستفاده ترامپ از قطعات موسیقی

به گزارش باکس افیس ایران: میل یانگ (خواننده و آهنگساز کانادایی) اعلام کرد که از پخش شدن قطعاتش در برنامه‌های کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ بی‌خبر بوده و به آن معترض است.

این خواننده راک کانادایی‌الاصل که چندی پیش شهورند امریکا شد، در توییتی اعلام کرد که پخش قطعات «مثل هوریکان» و « راکین در دنیای آزاد» بدون اجازه او صورت گرفته است.

وی که پیشتر در نامه‌ای سرگشاده به باراک اوباما ضمن انتقاد از سیاست‌های دونالد ترامپ، حمایت خود را از نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو اعلام کرده بود، این‌بار هم اعلام گفت که ترانه‌های او چیزی نیست که بتواند ترامپ از آنها به نفع خود استفاده کند.

میل یانگ می‌گوید:« امیدوارم وقتی ترامپ “راکین در دنیای آزاد” را می‌شنود خوب به یاد داشته باشد که خواننده این آهنگ آن شهروند آمریکایی است که مالیات می‌دهد و از عملکرد او به شدت ناراضی است.»

پیش از این هم گروه رولینگ استونر هم ترامپ را تهدید کرده بود که به سبب سوءاستفاده از آثار آنها ازجمله قطعات «همیشه نمی‌توانی چیزی که می‌خواهی را بدست بیاوری» و «عقب نخواهم نشست» در کارزار انتخاباتی خود به دادگاه عالی آمریکا شکایت خواهد کرد.

این گزارش می‌افزاید که تیم کاری رولینگ استونز با همکاری مشاوران حقوقی بی.ام.آی درصدد طرح این دعوی علیه ترامپ هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند