سریال

«جشن سربرون» به صداگذاری رسید

به گزارش باکس افیس ایران: عوامل سریال «جشن سربرون» به تهیه‌کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی، این روزها مشغول مراحل پس از تولید هستند و با اتمام مراحل فنی این سریال روی آنتن می‌رود.

سریال ۴۵ قسمتی جشن سربرون به سفارش سیما فیلم تولید شده است و به روایت دوران مشروطه می‌پردازد و عوامل این سریال، این روزها مشغول کارهای پس از تولید شامل صداگذاری، موسیقی، ویژوآل افکت (جلوه‌های ویژه) و تصحیح رنگ هستند.

تصویربرداری این اثر از مهر ۹۸ در منطقه شهریار شروع شد و دی ماه سال گذشته در شهرک غزالی به پایان رسید.

هنوز مراحل فنی این سریال تمام نشده است و با اتمام کارهای پس از تولید، روی آنتن می‌رود.

سریال ۴۵ قسمتی جشن سربرون به تهیه‌کنندگیحسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به سفارش سیما فیلم تولید می‌شود و به روایت دوران قبل از مشروطه می‌پردازد.

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، میرطاهر مظلومی و رامین ناصرنصیر از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. هنوز زمان پخش این سریال اعلام نشده است.

این سریال پنج بخش دارد که شرایط و فضای ایران را در زمان مشروطه و به قدرت رسیدن رضا خان نشان می‌دهد و به مرور وارد سال ۱۳۲۰ و رخدادهای تاریخی آن دوره می شود.

در خلاصه داستان جشن سربرون آمده است: بهادر کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه سرخو رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه‌ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می‌آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعموش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می‌کند. زخم‌های کهنه سرباز می‌کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می‌کنند. درگیری ابعاد بزرگتری می‌یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می‌کند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند