جشنواره

جشنواره پالم اسپرینگز میزبان ۲ فیلم کوتاه ایرانی می شود

به گزارش باکس افیس ایران: بیست و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز آمریکا، دو فیلم ایرانی را در برنامه سال ۲۰۲۱ خود قرار داد.

فیلم «کشتار روز تهران» به نویسندگی‌وتهیه کنندگی حسین تهرانی و کارگردانی حسام حمیدی و «زرد خالدار» ساخته باران سرمد به نمایندگی از سینمای ایران در بخش رقابتی آثار کوتاه ۱۵ دقیقه و کمتر بیست و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه پالم اسپرینگز حضور خواهند داشت که از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ ژوئن (۱ تا ۷ تیر) در کالیفرنیا برگزار می شود.

در فیلم کوتاه «کشتار روز تهران» حمیدرضا کرمی ، مهران آتش زای ، روزبه سینکی ، مهرنوش سلیمی ایفای نقش کرده اند و اخیرا پوستر این فیلم با طراحی احسان برآبادی رونمایی شده است.

در فیلم کوتاه «زرد خالدار» نیز شادی کرم رودی به ایفای نقش پرداخته و باران سرمد محمدرضا میقانی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه پالم اسپرینگز، یکی از بهترین و بزرگترین رویداد های سینمایی فیلم کوتاه در آمریکای شمالی و یکی از جشنواره‌های مورد تائید آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار است و برندگان بخش های اصلی این جشنواره وجشنواره پالم اسپرینگزاجد شرایط رقابت در اسکار سال ۲۲ در شاخه فیلم کوتاه خواهند شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند