تعویق

جشنواره تئاتر شهرزاد به تعویق افتاد

به گزارش باکس افیس ایران: دبیرخانه جشنواره تئاتر شهرزاد طبق بیانیه‌ای از تعویق دومین دوره این جشنواره خبر داد.

دومین جشنواره تئاتر شهرزاد که قرار بود مهر آغاز به کار کند، طبق اعلام دبیرخانه جشنواره تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

در بیانیه منتشر شده از سوی دبیرخانه آمده است:

«به نام خدا

طبق برنامه‌ریزی‌ یک ساله پردیس تئاتر شهرزاد برای برگزاری دومین دوره جشنواره ، قرار بر آن بود آیین گشایش این رویداد فرهنگی در تاریخ ۲۰ مهر سال جاری برگزار شود.

پردیس تئاتر شهرزاد ضمن اعتقاد براینکه چراغ تئاتر باید روشن نگه داشته شود، اعلام می کند: با توجه به اینکه برگزاری جشنواره نیازمند حال و هوای بهتری است، تاریخ پیشین برای برگزاری جشنواره مناسب نیست و بستر و فضای برگزاری در شرایط کنونی مهیا نیست و جشنواره با وجود اتفاقات اخیر میسر نخواهد شد. لذا تصمیم بر آن گرفته است تاریخ برگزاری دومین جشنواره تئاتر شهرزاد تغییر پیدا کند.

از این رو به تمام هنرمندان و شرکت‌کنندگان  اعلام می‌گردد این جشنواره در تاریخ مقرر برگزار نمی‌شود. بدیهی است تاریخ قطعی متعاقباً در اولین فرصت اعلام خواهد شد.»

بیش از ۴۰۰ گروه نمایشی برای حضور در جشنواره شهرزاد، فیلم آثار خود را ارسال کردند و فرهاد مهندس‌پور، نادر برهانی‌مرند، علی شمس، اشکان خیل‌نژاد، محسن حسینی و سیما تیرانداز انتخاب آثار این دوره از جشنواره را به عهده داشتند.

دومین جشـنواره «تئاتر شهرزاد» به مدیریت شهرزاد جعفری و دبیری مسعود دلخواه باهدف فعال کردن استعدادها و کمک به گسترش فرهنگ تئاتر برگزار می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند