تیم برتون

جانی دپ عمو فستر «تیم برتون» است؟ + تیزر

به گزارش باکس افیس ایران: «تیم برتون» کارگردان مطرح آمریکایی در جدیدترین مجموعه خود با عنوان «ونزدی» همچنان نام بازیگر شخصیت‌های اصلی را پنهان نگاه داشته است که حالا زمزمه‌هایی درباره حضور جانی دپ در این نقش به گوش می‌رسد.

«تیم برتون» کارگردان و تهیه‌کننده نام آشنای آمریکایی که با فیلم‌هایی چون «ادوارد دست قیچی»، «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» و «آلیس در سرزمین عجایب» شناخته شده است، با مجموعه جدید خود «ونزدی» به نتفلیکس برمی‌گردد و همچنان نام بازیگر یکی از شخصیت‌های اصلی این مجموعه کمدی ترسناک را پنهان نگاه داشته که با توجه به همکاری طولانی مدت او با جانی دپ، شایعه همکاری مجدد این دو را داغ‌تر کرده است.

جانی دپ از اولین همکاری‌اش در فیلم ادوارد دست قیچی تاکنون دوست صمیمی برتون بوده و در ۸ فیلم از جمله سایه‌های تاریک، اسلیپی هالو، عروس مرده، سویینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت و اد وود با هم همکاری داشتند.

به گمان بسیاری از طرفداران، جانی دپ با توجه به رابطه طولانی مدتش با برتون، می‌توانست مخفیانه در نقش فستر بازی کند. این شایعه با توجه به پنهان کاری شدید برتون در انتخاب یک شخصیت خاص در حالی که بازیگران دیگر اعضای خانواده فاش شده‌اند، قابل قبول است.

یک فیلم کوتاه دپ که تاکنون تبلیغ هم نشده، نیز می‌تواند برای طرفداران این بازیگر در هنگامی که برای اولین بار این مجموعه را تماشا می‌کند، شگفتی‌آور باشد.

مجموعه تلویزیونی کمدی ترسناک ونزدی – Wednesday که بر اساس شخصیت ونزدی آدامز از خانواده آدامز ساخته شده‌، قرار است در نوامبر ۲۰۲۲ در نتفلیکس پخش شود.

داستان «خانواده آدامز» در سال ۱۹۳۸ توسط چارلز آدامز آمریکایی خلق و تاکنون چند اقتباس سینمایی از آن ساخته شده است. برتون با ساخت فیلم‌های محبوبی چون ماجراجویی بزرگ پی‌وی، بتمن، بازگشت بتمن، سیارهٔ می‌مون‌ها و فرنکن‌وینی، ونزدی را با بازیگرانی چون کاترین زیتا جونز در نقش مورتیشا آدامز، ایساک اردونز در نقش پاگزلی آدامز و بازیگران مهمان لوئیس گازمن در نقش گومز آدامز و موری مک‌آرتور در نقش فابیان عرضه می‌کند.

در این مجموعه تلویزیونی بازیگران دیگری چون جنا اورتگا، ریکی لیندهوم، جیمی مک شین، تورا برچ، پرسی هاینس وایت، گوئندولین کریستیو و کریستینا ریچی ایفای نقش می‌کنند اما برتون همچنان نام بازیگر نقش عمو فاستر را فاش نکرده است.

 

آلفرد گوف از تهیه‌کنندگان ونزدی پیشتر به مجله ونتی‌فر –  Vanity Fair گفته بود که افشا نشدن بازیگر نقش فستر عمدی بوده اما او جزئیاتی در خصوص آن ارائه نکرد. او به طرفداران تنها به این جمله بسنده کرده و گفته بود «فیلم را تماشا کنید. »


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند