کرونا

تک آهنگ «پاییز» با مجوز دفتر موسیقی منتشر شد

به گزارش باکس افیس ایران: «پاییز» عنوان یکی از تازه ترین تک آهنگ ها برای ابراز همدردی با درگذشتگان ناشی از کرونا است که به تازگی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

محمد سلیمانی خواننده پاپ-کلاسیک جدیدترین آهنگ خود را به نام «پاییز» و به مناسبت فرا رسیدن این فصل تقدیم به کسانی کرد که در ایام کرونا عزیزی را از دست داده اند.

قطعه «پاییز» با ترانه ای از شهاب شهرزاد وآهنگسازی مرتضی لطفی توسط این خواننده اجرا شده است. تنظیم، ضبط، میکس و مسترینگ آن نیز توسط مهدی خیرخواهی انجام شده است.

این قطعه پاپ-کلاسیک، یکی از قطعات آلبوم «شب رویایی» از این خواننده است که دارای مجوز و آماده انتشار است. این آلبوم با ترانه هایی از شهاب شهرزاد به زودی روانه بازار موسیقی می شود.

«دیوونه از قفس پرید»، «جنگ سوم جهانی»، «مردبرفی»، «شب رویایی»، «برگ ریزون» (پاییز) برخی ازقطعات آلبوم «شب رویایی» هستند که از سوی شرکت آوای حنانه مجوز انتشار گرفته و منتشر می شود.

محمد سلیمانی پیش از این خواننده گروه کر بوده و اجراهایی به آهنگسازی بابک ربوخه و خوانندگی احمد عاشورپور در تالار وحدت و فرهنگسرای نیاوران داشته است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند