مایکل کین

تکذیب یک خبر درباره بازیگر برنده ۲ اسکار

به گزارش باکس افیس ایران: علی رغم اظهار نظر اخیر «مایکل کین» درباره خداحافظی با بازیگری، این بازیگر ۸۸ ساله این موضوع را تکذیب کرد.

نزدیکان «مایکل کین» بازیگر مطرح انگلیسی اعلام کردند او در حال بررسی دو فیلمنامه است و خود «مایکل کین» نیز در توئیتر در واکنش به خبر بازنشستگی‌اش نوشت: «بازنشسته نشدم و خیلی‌ها از این موضوع خبر ندارند».

اخیرا این بازیگر ۸۸ ساله در مصاحبه‌ای با رادیو بی‌بی‌سی اعلام کرده بود نقش‌آفرینی او در فیلم «پرفروش‌ها» آخرین حضور او به عنوان بازیگر بوده چرا که به دلیل مشکلات سلامتی قادر به بازیگری نیست و قصد دارد روی نویسندگی تمرکز کند.

مایکل کین، نخستین نقش مهم خود را در سال ۱۹۶۴ با فیلم جنگ «زولو» تجربه کرد و پس از آن در فیلم‌هایی چون «الفی» (۱۹۶۶) و «کسب و کار ایتالیایی» (۱۹۶۹)، «کارتر را بگیرید» (۱۹۷۱) و «مردی که می‌خواست سلطان باشد» (۱۹۷۵) نیز مقابل دوربین رفت. با دو جایزه اسکار و سه گلدن گلوب، «مایکل کین» یکی از بازیگران پرافتخار سینماست که اخیرا در فیلم «تِنت» ساخته «کریستوفر نولان» نیز بازی کرده است.

او همچنین نگارش شش کتاب را نیز در کارنامه دارد که جدیدترین آن «کوبیدن درهای خونین: و دیگر درس‌ها در زندگی» است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند