مرجان اشرفی زاده

تصویربرداری «می جان» تیرماه از سر گرفته می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران: مجموعه تلویزیونی «می جان» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده و تهیه کنندگی سعید پروینی از اوایل تیرماه دوباره جلوی دوربین می‌رود.

مرجان اشرفی زاده کارگردان سینما و تلویزیون با اعلام خبر فوق افزود: از نیمه اسفندماه به دلیل شیوع بیماری کرونا تصویربرداری مجموعه را که در شمال کشور انجام می‌شد، متوقف کردیم. هم اینک در حال پیش تولید بخش‌های باقی مانده هستیم که اوایل تیرماه بتوانیم تصویربرداری را از سر بگیریم.

وی در ادامه درباره امکان تغییر لوکیشن سریال توضیح داد: گروه تولید تلاش می‌کنند لوکیشن اصلی را در اطراف تهران جست و جو کنند. اگر بتوانند لوکیشن مناسبی را پیدا کنند بخش‌هایی از مجموعه را در اطراف تهران جلوی دوربین خواهیم برد، اما هنوز لوکیشن مناسبی پیدا نشده است.

مرجان اشرفی زاده در این مجموعه داستانی عاشقانه و اجتماعی را روایت می‌کند. پیش‌تر قرار بود این مجموعه از شبکه سه سیما در شب‌های ماه رمضان پخش شود که میسر نشد.

بهروز شعیبی، الهام کردا، امیررضا دلاوری، پرویز فلاحی پور، مریم بوبانی، رویا حسینی، گیتی قاسمی، سیاوش چراغی پور، رها خدایاری، وحید آقاپور، مجید پتکی، معصومه قاسمی‌پور، فریده دریامج، محمدعلی فرمند، شهروز آقایی پور، سونیا سنجری، مریم شعبانی، رضا جوشنی، مهدی فریضه و هاله گرجی به ایفای نقش می‌پردازند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند