هادی حجازی‌فر

تصویربرداری «عاشورا» پایان یافت

به گزارش باکس افیس ایران: تصویربرداری سریال «عاشورا» به کارگردانی هادی حجازی‌فر در آبادان به پایان رسید و مراحل پس از تولید آن برای پخش ادامه دارد.

تصویربرداری سریال «عاشورا» به کارگردانی هادی حجازی‌فر و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری بعد از ۳۷۵ روز به پایان رسید و گروه عازم تهران شده‌اند.

سریال «عاشورا» روزهای پایانی تصویربرداری را در آبادان سپری می‌کرد و حالا با حضور بازیگران اصلی این مجموعه از جمله خود هادی حجازی‌فر در نقش شهید مهدی باکری، وحید آقاپور و دیگر بازیگران این مجموعه پایان یافت.

این مجموعه یک مینی سریال هفت قسمتی است که یک نسخه سینمایی هم با نام «موقعیت مهدی» برای چهلمین جشنواره فیلم فجر دارد و در جشنواره امسال از آن رونمایی خواهد شد.

غیر از این نسخه سینمایی خود مینی سریال هم در ساختار اثری سینمایی تصویربرداری شده و به لحاظ پروداکشن در ردیف سریال‌های الف ویژه دیده شده است.

مجموعه عاشورا (ل ۳۱) به رشادت‌های لشکر ٣١ عاشورا می‌پردازد و ضمن نمایش فرازهایی از مجاهدت‌های خاموش برخی از دلاوران این لشکر در عملیات‌های خیبر و بدر و نمایش رشادت‌های حمید باکری، زندگی و شهادت مهدی باکری را محور داستان خود قرار داده است.

هادی حجازی‌فر که نقش مهدی باکری را ایفا می‌کند، کارگردانی این مجموعه را نیز عهده‌دار است.

این مجموعه در میان معدود سریال‌هایی است که پیمان جبلی رییس صداوسیما در ابتدای حضور خود در سازمان به پشت صحنه آن رفت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند