جان اولیور
0

ترامپ فیلم‌های نژادپرستانه را ترجیح می‌دهد

به گزارش باکس افیس ایران: جان اولیور کمدین و بازیگر آمریکایی نسبت به صحبت‌های اخیر دونالد ترامپ در مورد انتخاب فیلم انگل توسط اسکار واکنش نشان داد.

جان اولیور اجازه نداد که ترامپ از انتقادی که به برد تاریخی «انگل» در جوایز اسکار داشت، قِسِر در برود.

ترامپ در یک سخنرانی خود که بیستم فوریه برگزار شده بود، اکادمی اسکار را به دلیل دادن جایزه بزرگ خود به درام بونگ جون هو از کشور کره جنوبی مورد تمسخر قرار داد. او خطاب به حامیان خود گفته بود: چقدر جوایز آکادمی امسال بد بود. دیدید؟ برنده، فیلمی از کره جنوبی بود. این دیگر چه افتضاحی است. ما همین الان هم مشکلات زیادی با کره جنوبی در زمینه تجارت داریم، اما ما جایزه بهترین سال را به آن‌ها می‌دهیم؟ او همچنین در ادامه نسبت فیلم سینمایی «برباد رفته» ابراز علاقه کرد.

ترجیح دادن «بر باد رفته» به فیلم «انگل» حداقل برای جان اولیور شگفت آور نبود. او در برنامه «هفته پیش امشب با جان اولیور» که از شبکه اچ بی او پخش می‌شود راجع به این موضوع صحبت کرد. این مجری می‌گوید ترامپ به این دلیل با فیلم سینمایی «بر باد رفته» به کارگردانی ویکتور فلمینگ ارتباط برقرار کرده که هردوی آن‌ها نژاد پرستانه وسابقه رفتار نامناسب با زنان را دارند.

او به مخاطبان این برنامه گفت: البته که ترامپ «بر باد رفته» را دوست دارد. او فیلم‌هایی را دوست دارد که به همایش و سخنرانی‌های خودش شباهت دارد. به طرز فجیعی طولانی به طور باورنکردنی نژادپرستانه است و داستان آن بر یک شخصیت ثروتمند تمرکز دارد.

در صحبت‌های ترامپ، فیلم انگل و آکادمی اسکار تنها مواردی نبودند که مورد تمسخر ترامپ قرار گرفتند. او صحبت‌هایی را در مورد برد پیت نیز انجام داده بود. پیت در هنگام دریافت جایزه اش در آکادمی، سنای آمریکا را برای تخصیص ندادن مدت زمان کافی به جان بولتون مورد نقد قرار داده بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند